אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלי מחיר למשתכן: 50 דירות בגבעת שמואל בהנחה של מאות אלפי שקלים הדמיה: VIEWPOINT

בלי מחיר למשתכן: 50 דירות בגבעת שמואל בהנחה של מאות אלפי שקלים

מבצע ייחודי של גינדי החזקות מציע הנחה של עד 300 אלף שקלים לדירות במגדל היוקרה בשכונת רמת הדר החדשה, מדירות שלושה חדרים ועד פנטהאוזים

27.06.2018, 16:54 | בשיתוף גינדי החזקות
גבעת שמואל, הסמוכה לפתח תקווה, בני ברק ורמת גן, היא אחת הערים הצומחות בארץ, והיא נהנית מהגירה של תושבים חדשים רבים, שבאים אליה בשל מיקומה המרכזי, עם גישה מהירה ונוחה לכביש 4 וצירי תנועה אחרים, וכן הודות לבנייה החדשה והאיכותית בעיר, ולהשקעה הרבה שלה בחינוך – כשהעיר אף דורגה במקום הראשון במפת החינוך של ynet ואתר מדל"ן ב-2018.

שכונת רמת הדר החדשה, הממוקמת בחלקה הדרומי של גבעת שמואל, היא הנהנית העיקרית מהפופולריות הגוברת של העיר, המושכת אליה משפרי דיור רבים, רובם ממעמד סוציו-אקונומי גבוה. בשנים האחרונות נהפכה השכונה ליעד מבוקש עבור רוכשי דירות, כשמחירי הדירות בשכונה עולים באופן עקבי.

גינדי מגדל הלאום גבעת שמואל, הדמיה: VIEWPOINT גינדי מגדל הלאום גבעת שמואל | הדמיה: VIEWPOINT גינדי מגדל הלאום גבעת שמואל, הדמיה: VIEWPOINT

אחד הפרויקטים הבולטים בשכונה הוא מגדל היוקרה החדש של חברת גינדי החזקות. המגדל יתנשא לגובה של 23 קומות עם 107 דירות, וכעת יוצאת גינדי במבצע ייחודי שיאפשר ל-50 הקונים הראשונים ליהנות מהנחה חד פעמית שנעה בין כ- 200 עד 300 אלף שקלים, תלוי בסוג הדירה. אין צורך לחפש אותיות קטנות שכן התנאי היחיד לקבלת המבצע הוא שכל 50 הדירות יימכרו במסגרת המבצע עד סוף יולי השנה.

כך למשל, דירות 6 חדרים, שדומות לה נמכרות בשכונה בכ-2.8 מיליון ₪, מוצעות במגדל של גינדי החל מ-2.449 מיליון ₪. דירות 5 חד' נמכרות בשכונה סביב 2.65 מיליון ₪ ובמסגרת המבצע מוצעות בכ-2.325 מיליון ₪ ודירות 4 חד' המוצעות בשוק בכ-2.4מיליון ש"ח, נמכרות במסגרת המבצע בכ-2.069 מיליון ש"ח.

במגדל מגוון רחב של דירות בגדלים שונים – משלושה חדרים ועד שישה חדרים, וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, המתאימות ליחידים, זוגות ומשפחות. גובה ההנחה תלוי במחיר ההתחלתי של הדירה ובאופן כללי ההנחות נעות בין כ-215 אלף ₪ לכ-300 אלף ש"ח. עלות הקמת הפרויקט נאמדת בכ-180 מיליון שקלים ואכלוסו צפוי בעוד כשלוש שנים.

לשאלה כיצד ייתכן שהדירות נמכרות בהנחה גדולה כל כך, עונה רוני טננבאום, סמנכ"לית השיווק של גינדי החזקות, כי "ההנחות חסרות התקדים מתאפשרות בשל חיסכון גדול של החברה בעלויות שיווק, פרסום, מימון ותקורות– ולכן המבצע יוכל לצאת לפועל רק אם יימכרו 50 דירות עד 31 ביולי השנה. יש להוסיף כי גם החוזה מול הרוכש והתשלומים עבור הדירה ייכנסו לתוקף רק החל מתאריך זה כך שההצעה אטרקטיבית מאוד – אך מוגבלת בזמן, ומי שרוצה לנצל אותה, כדאי שלא יתמהמה".

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן >>

 

מרפסת פנטהאוז, גינדי מגדל הלאום גבעת שמואל, הדמיה: VIEWPOINT מרפסת פנטהאוז, גינדי מגדל הלאום גבעת שמואל | הדמיה: VIEWPOINT מרפסת פנטהאוז, גינדי מגדל הלאום גבעת שמואל, הדמיה: VIEWPOINT

פרויקט דגל של גבעת שמואל

מלבד הפרויקט של גינדי החזקות, בשכונת רמת הדר החדשה צפויות לקום יותר מ-2,000 יחידות דיור. השכונה ממוקמת בסמוך לאוניברסיטת בר אילן ולכביש מכבית. על פי התוכניות, תיבנה השכונה על שטח של כ-300 דונם, מהם 70 דונם שטחים פתוחים וכן 45 דונם שיוקצו למבני ציבור, ובהם בית ספר תיכון חדש. השכונה פונה לקהל מגוון – חילונים ודתיים לאומיים, זוגות צעירים וכן משפחות עם ילדים."הפרויקט בשכונת רמת הדר מתאפיין בתכנון חכם המנצל בצורה מקסימלית את שטח הדירה הנתון, עם מפרט טכני עשיר המותאם לקהל היעד. לאור העובדה כי מדובר בשכונה מבוקשת, ובשל המחיר האטרקטיבי במסגרת ההנחה הייחודית, מדובר בהזדמנות קנייה חד פעמית", הוסיפה טננבאום.

השכונה החדשה הינה פרויקט הדגל של עיריית גבעת שמואל, אשר השקיעה מאמץ בתכנון ובקידום שלה. כאשר נכנסה התוכנית לתוקף, אמר ראש העיר, יוסי ברודני, כי "תהיה לה השפעה משמעותית מבחינת המשך פיתוח העיר והשירות לתושבים. התוכנית מוסיפה שטחי ציבור משמעותיים ודרכי גישה נוספות לעיר, עובדה שתאפשר לנו להמשיך בתנופת פיתוחה בשנים הבאות. נקפיד על מכסת דירות קטנות לזוגות צעירים ונקים מבני ציבור נוספים לרווחת כלל תושבי העיר - תיכון (כבר הוקם), גינות, בריכה עירונית ועוד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
דירה 4 חדרים במיליון של, ואף שקל אחד יותר
דירת 4 חדרים צריכה לעלות בגבעת שמואל עד מיליון שקל. לא לשלם שקל אחד יותר מזה, חלק מהקבלנים התרגלו לעשות רווחים של עשרות אחוזים, כאשר המשכורות שלנו לא עלו באותו שיעור. הם צריכים להרויח כמו כולם לא יותר. לכן אני חוזר ואומר אם ניהיה גוש אחד שלא יהיה מוכן לקנות דירה ביותר ממיליון קל, לא תיהיה לקבלנים ברירה והם יהיו חייבים ליישר את המחיר למחיר השפוי. גם מיליון שקל זה הרבה מאוד כסף לדירת 4 חדרים.
זכאי מחיר למשתכן  |  17.07.18
לכל התגובות