אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפריקה נכסים רכשה קרקע ברומניה תמורת  23 מיליון יורו

אפריקה נכסים רכשה קרקע ברומניה תמורת 23 מיליון יורו

מנכ"ל אפי אירופה אבי ברזילי: "רומניה במצב מאוד טוב, הריביות שהבנקים דורשים בפרויקטים ירדו באופן משמעותי והשוכרים שלנו רק רוצים להתרחב; על הקשר עם הרוכש המיועד: "אנו עובדים בשיתופ פעולה עם בן משה - הוא מעודכן ומיודע אך לא מקבל החלטות"

28.06.2018, 14:52 | יניב רחימי

אפי אירופה, חברה בת בבעלות מלאה של אפריקה נכסים, רכשה קרקע של כ-43 דונם בבוקרשט, רומניה - ותשלם עבורה 23 מיליון יורו (כ-100 מיליון שקל). העסקה שעליה דיווחה היום החברה (ה') היא הראשונה שאפריקה נכסים מוציאה אל הפועל בשנתיים וחצי האחרונות, אז רכשה קרקע בברשוב. 

קראו עוד בכלכליסט

תוכנית בניין העיר (תב"ע) המקומית של הקרקע שנרכשה מאפשרת הקמת יחידות דיור ושטחי משרדים ומסחר בהיקף כולל של כ-100 אלף מ"ר.

 אפריקה נכסים בוחנת את האפשרות לביצוע הרחבה של קניון קוטרוצ'ן ושל פרויקט המשרדים "אפי פארק 5-1" המצויים בסמוך לקרקע שנרכשה בבוקרשט.

קניון קוטרוצ'ן נהנה בשנים האחרונות מצמיחה מרשימה ב-NOI שזינקו ב-27.7% בין השנים 2017-2012.

אבי ברזילי, משנה למנכ"ל אפריקה נכסים ומנכ"ל אפי אירופה, התייחס בשיחה עם "כלכליסט" לפריחה המחודשת ברומניה: "שיעורי ההיוון ברומניה יורדים בהתמדה. הריביות שהבנקים דורשים מאיתנו בפרויקטים ברומניה יורדת בצורה מאוד משמעותית" אמר ברזילי, שהוסיף - "יש לנו דרישה מהשוכרים שלנו באפי פארק שרוצים להתרחב, ורק מהשוכרים הקיימים אפשר למלא בניין אחד ואולי אפילו שניים. זה נותן לנו נוחות ומניע אותנו ללכת קדימה".

אפריקה נכסים נשלטת על ידי אפריקה השקעות (55.9%) שנמצאת בהסדר חוב שנמשך כבר יותר משנתיים. ביחס למערכת היחסים עם הרוכש הפוטנציאלי, מוטי בן משה, אמר ברזילי "אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם בן משה מזה זמן. הוא לא מקבל החלטות, אבל הוא מעודכן ומיודע".

אבי ברזילי מנכ"ל אפי אירופה אבי ברזילי מנכ"ל אפי אירופה אבי ברזילי מנכ"ל אפי אירופה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות