אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בריטניה: PwC תנטוש את הטלפונים הקוויים צילום: שאטרסטוק

בריטניה: PwC תנטוש את הטלפונים הקוויים

פירמת הייעוץ היא החברה הגדולה הראשונה בממלכה שתעביר את עובדיה לשימוש בלעדי בטלפונים ניידים

01.07.2018, 21:38 | שירות כלכליסט

פירמת הייעוץ הבינלאומית PwC הנחתה את כל משרדיה בבריטניה להפסיק להשתמש בטלפונים קוויים, ולעבור לשימוש בלעדי בטלפונים סלולריים עד ספטמבר.

לפי דיווח של אתר רשות השידור הבריטית (BBC), החברה החליטה שהמעבר של 18 אלף עובדיה בבריטניה לשימוש בלעדי בטלפונים ניידים יהפוך אותה ל"יעילה יותר". עם זאת, כמה קווי טלפון יישארו בשימוש למקרי חירום. "אנחנו כבר מציידים את כל אנשי הצוות שלנו בטלפונים ניידים, ורבים מהם גם כך כבר לא משתמשים

בטלפונים קוויים", נכתב בהודעת PwC.

פירמת PwC, צילום: בלומברג פירמת PwC | צילום: בלומברג פירמת PwC, צילום: בלומברג

מספר העסקים בבריטניה שנטשו כליל את השימוש בטלפונים קוויים נמצא בעלייה, אך המהלך של PwC הוא הראשון שמתבצע בחברה גדולה עם פעילות בינלאומית. לפי נתונים של ארגון Ofcom הבריטי, ב־2010 עמד מספר קווי הטלפון בשימוש עסקים בבריטניה על 10 מיליון, אך בסוף השנה שעברה עמד המספר על 6.4 מיליון בלבד — צניחה של 35%.

מספר דקות השימוש בטלפונים קוויים בבריטניה צנח בשיעור גדול אף יותר ממספר הקווים עצמם. בשעה שב־2010 עמד מספר דקות השיחה של עסקים בטלפונים קוויים על 38 מיליון, ב־2017 עמד המספר על 18.8 מיליון — כלומר, ירידה של יותר מ־50%. גם בבתים פרטיים נמצא השימוש בטלפונים קוויים בבריטניה בירידה, מ־90 מיליון דקות שיחה ב־2010 ל־35 מיליון דקות שיחה בשנה שעברה. עם זאת, מספר הקווים בבתים עלה מאז 2010 שכן הם נחוצים לגלישה מהירה באינטרנט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות