אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Planck Re גייסה 12 מיליון דולר צילום: Ilan Besor

חברת Planck Re גייסה 12 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמת AI לניתוח עסקים שמאיצה ומייעלת את תהליך חיתום הביטוח המסחרי שלהם. את סבב הגיוס הובילה קרן Arbor Ventures והשתתפה בו Viola Fintech, שזו ההשקעה הראשונה שלה

03.07.2018, 19:00 | הגר רבט
חברת Planck Re הודיעה היום (ג') על השלמת סבב גיוס ראשון בסך 12 מיליון דולר. את הסבב הובילה Arbor Ventures והשתתפו בו Viola Fintech ו-Eight Roads. זו ההשקעה הראשונה שמבצעת קרן ויולה פינטק של תומר מיכאלי ודני צידון.

קראו עוד בכלכליסט

Planck Re הוקמה ב-2016 והיא מפתחת טכנולוגיה מבוססת AI לניתוח עסקים שמאיצה ומייעלת את תהליך החיתום של ביטוח מסחרי, ומאפשרת לחברות ביטוח לבצע חיתום מהיר ומדויק לכל עסק. החברה עובדת היום בשוק הביטוח עבור עסקים קטנים, כאשר היא מסייעת בכריית מידע פומבי על בית העסק ומיפוי סיכונים בזמן אמת. כך, ביכולתה לסייע להתאמת הפוליסה ולביצוע חיתום מהיר מצד חברות הביטוח.

אלעד צור, אמיר כהן ודיוויד שפירו, מייסדי החברה, צילום: Ilan Besor אלעד צור, אמיר כהן ודיוויד שפירו, מייסדי החברה | צילום: Ilan Besor אלעד צור, אמיר כהן ודיוויד שפירו, מייסדי החברה, צילום: Ilan Besor

הפלטפורמה של החברה בונה פרופיל מהיר ומדויק ככל האפשר של בית העסק בעזרת הפרטים הציבוריים הזמינים עליו, כולל מידע שנגזר למשל מעיבוד תמונות. כל אלה מסייעים בייצור תובנות עסקיות כמו גם ניטור מתמשך של בית העסק. לפי נתוני החברה, הפלטפורמה מצליחה להגיע לרמת דיוק של יותר מ-90%, בכך מקטינה את אחוזי ההפסד של חברות הביטוח שעשויות לנבוע משגיאות במילוי שאלוני ההצטרפות.

Planck Re הוקמה בידי אלעד צור, אמיר כהן ודיוויד שפירו. לאחר שערכה מספר פיילוטים מוצלחים עם חברות ביטוח מהגדולות בעולם, תתמקד החברה תחילה בחדירה לשוק האמריקאי.

ליאור סיימון, מנהלת Arbor Ventures בישראל, מסרה בעקבות הגיוס: ״חברות ביטוח צמאות לתובנות עסקיות שיאפשרו להם להעריך בצורה מדויקת יותר סיכונים, לייעל את התהליכים ולשפר את חווית הלקוח. אנחנו בטוחים שצוות היזמים שמאחורי Planck Re יביא את הבשורה שתחולל מהפך בתעשיית הביטוח המסחרי".

תומר מיכאלי, שותף כללי בקרן Viola Finetch מסר: ״Planck Re היא ההשקעה הראשונה שלנו בקרן החדשה והיא משקפת את אסטרטגית ההשקעה שלנו לחבר בין תעשיית הביטוח העולמית לאקוסיסטם הטכנולוגית ולסייע בעבודת הגישור שבין סטארט-אפים לארגונים פיננסים גדולים ומורכבים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות