אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הזאפה במו"מ מתקדם למעבר למידטאון בת"א צילום: זאפה

בלעדי לכלכליסט

הזאפה במו"מ מתקדם למעבר למידטאון בת"א

קבוצת מועדוני הזאפה מנהלת משא ומתן עם קנדה ישראל לפתיחת מועדון חדש בשטח 2,500 מ"ר בפרויקט מידטאון, במקום המועדון ברמת החייל

04.07.2018, 07:02 | אורנה יפת

מועדון זאפה הוותיק בתל אביב צפוי לשנות את מקומו: ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת מועדוני זאפה מנהלת משא ומתן מתקדם עם קנדה ישראל לפתיחת מועדון חדש בפרויקט מידטאון בתל אביב על חשבון המועדון הוותיק ברמת החייל.

קראו עוד בכלכליסט

קבוצת מועדוני הזאפה נמצאת בבעלות המייסדים יוני ונועם פיינגולד, אחותם רותי כהן ועמית שגב. ב־2014 רכש בעלי ארומה תל אביב גולן עינת 40% מקבוצת מועדוני ההופעות לפי שווי של 60 מיליון שקל.

מועדון הזאפה ברמת החייל, צילום: זאפה מועדון הזאפה ברמת החייל | צילום: זאפה מועדון הזאפה ברמת החייל, צילום: זאפה

הקבוצה מעוניינת להחליף את מקום המועדון הוותיק ברמת חייל בשל שטחו המוגבל של כ־1,000 מ"ר, ומחפשת זה זמן רב שטח גדול יותר לפתיחת מועדון חלופי בעיר. המשא ומתן הנוכחי מתנהל על שטח של 2,500 מ"ר במרתפי הפרויקט ברחוב מנחם בגין.

גולן עינת. 40% מהזאפה, צילום: רן ברגמן גולן עינת. 40% מהזאפה | צילום: רן ברגמן גולן עינת. 40% מהזאפה, צילום: רן ברגמן

דיונים התקיימו גם עם קבוצת עזריאלי על אפשרות להקים מועדון על גג מגדלי עזריאלי בתל אביב, אך הופסקו בשל מגבלות של היתרי בנייה. בעבר התעניינה גם הנהלת מתחם שרונה בפתיחת מועדון זאפה במתחם התל־אביבי, אך השיחות בין הצדדים לא הבשילו לכדי עסקה.

לזאפה יש כיום סניפים בתל אביב, הרצליה, ירושלים, חיפה, בנימינה וראשון לציון. מלבד זאת, הקבוצה מפעילה מתחמי הופעות שלא תחת שמה בכרם ברקן ובית גבריאל שבצומת צמח, וכן מוכרת כרטיסים למועדון הגריי ביהוד והקיוב בזכרון יעקב, שאינם בבעלותה. בקרוב צפויה קבוצת זאפה לפתוח מועדון בשטח 1,000 מ"ר על גג קניון עזריאלי ראשונים בראשון לציון בהשקעה של 15 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות