אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: כל החידושים ברשת

מה הלאה: כל החידושים ברשת

התקן שהופך מצלמות ותיקות לפולארויד, טריילר מבטיח המבשר על שובו של ג'ים קארי לטלוויזיה, קפסולת אחסון לאופניים, סימולטור נוסטלגי למשחקי אטארי ותיק שהוא גם כיסא למטיילים

05.07.2018, 09:02 | אחי רז
צילום: כל מצלמה פולארויד

פריקים של מצלמות פילם? Instant Magny 35 מבטיח להפוך את הניקון, האולימפוס או הקאנון הוותיקות למצלמת אינסטנט סטייל פולארויד, באמצעות התקן שמתלבש על תחתית המצלמה ומדפיס מיד. איך זה קורה? קסם. 119 דולר בקיקסטארטר.

 מצלמות ותיקות שהופכות לפולארויד מצלמות ותיקות שהופכות לפולארויד  מצלמות ותיקות שהופכות לפולארויד

 

סדרה: אתה ודאי מתלוצץ

הטריילר המבטיח והעוצמתי ל"Kidding" מבשר על שובו של ג'ים קארי לתפקיד טלוויזיוני ראשון זה שנים. הסדרה, שתעלה בספטמבר בשואוטיים, עוסקת בכוכב ילדים אהוב (וקצת קריפי) ששמו מר פיקלז, שהולך ומאבד את אחיזתו במציאות לאחר שמשפחתו מתחילה להתפרק. האם יש מישהו מתאים מקארי לתפקיד הזה? נראה שלא.

ג ג'ים קארי ב-Kidding ג

 

אופניים: שמירה אישית

בעלי אופניים יקרים צריכים להגן על הבייבי שלהם כמו שצריך, למשל בעזרת Alpen Bike Capsule: קפסולת אחסון עשויה פוליאתילן קשיח ומנעול מובנה וקשוח במיוחד. אפשר למקם אותה בשטח פתוח, במחסן ואפילו בבניין משותף, רק צריך להביא בחשבון שמדובר ב־60 ק"ג, וב־899 דולר.

הגנה על אופניים הגנה על אופניים הגנה על אופניים

ספר: קצת פרופורציות

ידעתם שאם מולקולת מים היתה בגודל של אדם טיפת גשם היתה גדולה יותר מכדור הארץ? או שבזמן שהזבוב מנפנף פעם אחת בכנפיו, קרן אור גומאת את המרחק שבין לונדון להמבורג? הספר "The Scale of Things" שם בפרספקטיבה של זמן, מרחק וגודל שלל עובדות על עולמנו, שהמוח הרופס שלנו לא יכול לקלוט בדרך אחרת. 15 דולר.

גיימינג: בא לי אטארי

גיימרים ותיקים שמתגעגעים לתור הזהב של משחקי הווידיאו ואפילו טרחו לשמור את הקארטג'ים או הדיסקים הישנים מוזמנים להשמיש אותם מחדש בסימולטור Polymega. אפשר להרכיב עליו מתאמים שונים, בהתאם לפורמט, ושלט אלחוטי דמוי פלייסטיישן. עדיין אין מחיר.

 

גאדג'ט: דפוס חוזר

המחיר הגבוה של המדפסות התלת־ממדיות מונע מהן להיהפך למוצר ביתי נפוץ, אבל האנשים שמאחורי ONO מציעים אותן עכשיו ב־99 דולר בלבד. גם שיטת הפעולה של המדפסת הזאת שונה: היא עושה שימוש בחומר נוזלי שמתמצק בחשיפה לאור, כאשר מקור האור והתוכנית הוא לא אחר מאשר מסך הסמארטפון.

 

טיול: מנוחה נכונה

דגלאס אדמס האמין שאסור לזוז לשום מקום בלי מגבת, ואילו האנשים שמאחורי Wingdo חושבים שבכל מקום צריך כיסא. המוצר שלהם משלב תיק גב, כרית ומשענת, שמייצרים בקלות פתרון גאוני לטיילים, חובבי טבע ואפילו תיירים עירוניים. 169 יורו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות