אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת הסופרמרקטים פרשמרקט תנפיק בבורסת ת"א לפי שווי של מיליארד שקל

רשת הסופרמרקטים פרשמרקט תנפיק בבורסת ת"א לפי שווי של מיליארד שקל

החברה, שמפעילה בין השאר את המותגים מחסני להב וטיפ טופ, תנפיק 30% ממניותיה; לפי התשקיף, לרשת אין חוב כלשהו, והרווח השנתי שלה הסתכם ב-49.3 מיליון שקל ב-2017

06.07.2018, 14:43 | גולן חזני

רשת הסופרמרקטים פרשמרקט הגישה תשקיף להנפקה בבורסה בתל אביב לפי שווי של מיליארד שקל.

קראו עוד בכלכליסט

פרשמרקט שהוקמה ומנוהלת על ידי האחים יוסף ושלמה אמיר, תנפיק 30% ממניותיה חלקן בהצעת מכר וחלק בהון לתוך החברה.  

הרשת, שהוקמה בשנת 2004, מפעילה 31 סניפים תחת חמישה מותגים:  פרשמרקט, מחסני להב, היפר דודו, מחסני מזון וטיפ טופ.

מחסני להב, שבבעלות פרשמרקט, צילום: דנה קופל מחסני להב, שבבעלות פרשמרקט | צילום: דנה קופל מחסני להב, שבבעלות פרשמרקט, צילום: דנה קופל

הנתון הבולט בתשקיף שהגישה פרשמרקט הוא שלרשת אין חוב כלשהו, והרווח השנתי שלה הגיע ל-49.3 מיליון שקל ב-2017. רווח זה משקף שולי רווח נקי של 5.66% - שיעור גבוה בתחום הקמעונאות. הנתון נובע בעיקר מהעובדה שסניפי הרשת מצויים בלב הערים ולא באזורי תעשייה או שולי הערים.

בתחילת 2017 רכשה פרשמרקט את מחסני להב תמורת 100 מיליון שקל.

הרשת פועלת ללא מרכז לוגיסטי, ואת הרבעון הראשון של 2018 סיימה עם רווח של 14.2 מיליון שקל על הכנסות של 248 מיליון שקל. פרשמרקט מציינת כי בכוונתה לחלק 50% מהרווחים כדיבידנד. את ההנפקה מוביל דיסקונט חיתום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
על חשבון העובדים הם מצליחים
הייתי שם ראיתי על מי ומה הקרדיט מגיע ההצלחה הומסירות בזכות הקופאיות ועובדים כללים שעובדים שעות על גבי שעות במחסני הסופרים ובקופות הנוראיות ללא תנאים ללא זכויות ללא תוספות שכר וללא וועד עובדים . ולא רואים שקל נוסף לא בחגים ולא משעות נוספות בקיצור רשת של גנבים רשת של נצלנים שגם את תלושי השכר הם עכשיו מעבירים במחשב ולא לפי החוק על קבלה מנויירת. והללקוחות מוכרים לוקשים כאילו שהם מקבלים מבצעים והנחות מעל 100 שקל מעל 150 וכו' למרות שהמוצרים האלה ברשת אחרת יעלו אותו מחיר.
ראיתי שם  |  06.07.18
לכל התגובות