אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פאלו אלטו של ניר צוק תגייס 1.5 מיליארד דולר באג"ח צילום: גטי אימג'ס, paloaltonetworks

פאלו אלטו של ניר צוק תגייס 1.5 מיליארד דולר באג"ח

ההנפקה של חברת אבטחת המידע תבוצע במסגרת הצעה פרטית לגופים מוסדיים, שיקבלו אופציה לרכישות נוספות בסכום של 225 מיליון דולר

09.07.2018, 20:24 | דרור רייך

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

חברת אבטחת המידע פאלו אלטו נטוורקס הודיעה היום (ב') כי בכוונתה לגייס 1.5 מיליארד דולר באג"ח להמרה עד שנת 2023. הריבית שתשולם על החוב ויחסי ההמרה עדיין לא נחשפו.

קראו עוד בכלכליסט

החברה בבעלותו של ניר צוק, אחד ממייסדי צ'ק פוינט, מייעדת את ההנפקה הפרטית רק לקונים מוסדיים וצפויה גם להעניק להם לרכוש אופציה ב-30 הימים שלאחר ההנפקה - לרכישת מניות בסכום נוסף של 225 מיליון.

אגרות החוב לא יהיו מובטחות והריבית תשולם מדי שנה. ההמרה של אגרות החוב תהיה למניות או מזומן. בכך למעשה חברת הסייבר תכפיל את קופת המזומנים שלה שעומדת נכון לרבעון האחרון על 1.55 מיליארד דולר. פאלו אלטו נסחרת לפי שווי שוק של 19.3 מיליארד דולר לאחר עלייה של 59% ב-12 חודשים.

בכך מצטרפת פאלו אלטו לחברה ישראלית אחרת – וויקס. חברת הקמת האתרים גייסה בחודש שעבר 385 מיליון דולר באג"ח להמרה, בהצעה פרטית למשקיעים מוסדיים. החוב שלה נושא ריבית כמעט אפסית והוא גם כן עומד לפירעון עד יולי 2023, בתשלומים חצי שנתיים.

ניר צוק מייסד פאלו אלטו , צילום: גטי אימג ניר צוק מייסד פאלו אלטו | צילום: גטי אימג'ס, paloaltonetworks ניר צוק מייסד פאלו אלטו , צילום: גטי אימג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות