אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאוויטס ביצעה גיוס הון מהיר - הנפיקה מניות ב-22 מיליון שקל צילום: שאול גולן

נאוויטס ביצעה גיוס הון מהיר - הנפיקה מניות ב-22 מיליון שקל

החברה ביצעה את ההנפקה ללא שלב מוסדי והיא כללה מניות ואופציות - במקרה של מימוש אופציות מלא יגיע סכום הגיוס ל-37 מיליון שקל

10.07.2018, 15:25 | חזי שטרנליכט

נאוויטס פטרוליום השלימה גיוס הון בת"א: החברה ביצעה הנפקת מניות בסכום כולל של כ-22 מיליון שקל, בצירוף כתבי אופציות - בהנחת מימוש של האופציות יעמוד הגיוס על 37 מיליון שקל. גיוס הזק בוצע מייד לאחר ההודעה של החברה בשוק הציבורי וללא שלב מוסדי.

קראו עוד בכלכליסט

נאוויטס גייסה מתחילת השנה הון וחוב בהיקף כולל של כ-935 מיליון שקל - הסכום מיועד להשקעה בפיתוח תגליות נפט וגז וקידוחי אקספלורציה במפרץ מקסיקו שבארה"ב. מחיר ההנפקה הנוכחית נקבע על כ-1.8% מעל למחיר הסגירה של יחידות ההשתתפות של נאוויטס פטרוליום במסחר בבורסה אתמול. לאחר ההנפקה עלו אחזקות הציבור בשותפות ל-46.4%.

לנאוויטס אחזקות של 7.5% בתגלית הענק בקסקין (515 מיליון חביות) שנמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים ועתידה להחל בהפקה במהלך יוני 2019. בנוסף, לנאוויטס אחזקות של 23.1% בתגלית שיננדואה (155 מיליון חביות) ותגלית יוקאטאן הסמוכה (כ-50 מיליון חביות) שמיועדות לפיתוח משותף כפרויקט בהיקף של 205 מיליון חביות, יחד עם שותפתה האסטרטגית, חברת LLOG Exploration.

במקביל, נאוויטס נערכת לקידוחי אקספלורציה בפרויקט PL-16, שמכיל פוטנציאל לכ-12.5 מיליון חביות. לאחרונה השלימה החברה עסקה למכירת 50% מהפרויקט לחברת האנרגיה המובילה En-Ven, שתהיה גם מפעילת הפרויקט, תמורת 2.4 מיליון דולר.

גדעון תדמור יו"ר נאוויטס גדעון תדמור יו"ר נאוויטס גדעון תדמור יו"ר נאוויטס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות