אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלדד פרי: השקעה במשרדים היא אלטרנטיבה מצוינת למשקיעים קטנים צילום: סטודיו פיבוט

אלדד פרי: השקעה במשרדים היא אלטרנטיבה מצוינת למשקיעים קטנים

כשהשקעה בנכס למגורים הפכה להיות אטרקטיבית פחות, נכסים מסחריים להשקעה – ובייחוד משרדים להשקעה – מסתמנים כיעד הבא של המשקיעים בישראל.

12.07.2018, 09:57 | בשיתוף אלדד פרי נדל"ן
חוסר הוודאות המאפיין את שוק הנדל"ן למגורים באחרונה הפך את ההשקעה בנכסי מגורים, זו שנחשבה לבחירה הטבעית עד לא מזמן, למורכבת יותר ומשתלמת פחות, ואף הוביל לשינוי חשיבה בקרב משקיעים פוטנציאליים שמצאו את אפיק ההשקעה המסחרי כחלופה אטרקטיבית ובעלת יתרונות רבים.

העלייה הגוברת בביקושים לרכישת משרדים לצורכי השקעה מסמנת את אפיק ההשקעה המשרדי כדבר החם הבא בענף הנדל"ן. היזמים, מצידם, נותנים יד לשינוי מפת השקעות הנדל"ן ומאפשרים גם למשקיעים פרטיים להשקיע ולהרוויח.

אם בעבר ניתן היה לרכוש רק חללים מסחריים בסדרי גודל שאפשרו למשקיעים כבדים ולחברות בלבד לרכוש משרדים להשקעה וליהנות ממכלול היתרונות הנלווה להשקעה בנישה המסחרית, הרי שבאחרונה החלו יזמים, שזיהו את הפוטנציאל הטמון בשוק ספציפי זה, להציע קונפסט ייחודי של מכירת משרדים קטנים להשקעה. כך, הפכו השקעות בנדל"ן מסחרי לבר השגה גם עבור משקיעים קטנים ובינוניים הנהנים מקשת היתרונות הייחודית להשקעות בנדל"ן מסחרי בתמורה להשקעה ראשונית שהינה נמוכה, לרוב, מזו הנדרשת לצורך השקעה בנכסי נדל"ן למגורים.

אלדד פרי: משרדים להשקעה הם הזדמנות מצוינת למשקיעים קטנים

יזם הנדל"ן אלדד פרי רואה בחיוב את התמורות האחרונות בענף הנדל"ן וסבור כי פריחת שוק הנדל"ן המסחרי, ובייחוד התאוצה המוגברת הניכרת בנישת המשרדים, פותחת שערים בפני משקיעים קטנים, כשהיא מאפשרת להם להשקיע הון ראשוני קטן יחסית וליהנות מתשואה גבוהה. "התשואה שמניבים נכסים מסחריים גבוהה מזו שמניב נדל"ן למגורים, ולכן השקעה במשרדים היא אלטרנטיבה מצוינת למשקיעים קטנים", אומר פרי. "הביקוש למשרדים הולך וגובר, ומשקיעים רבים בסדר גודל קטן ובינוני מגלים התעניינות מוגברת ברכישת משרדים קטנים למטרות השקעה בפרויקטים שלנו".

קראו עוד על השקעה במשרדים בפרויקט Peri Networking >>

אלדד פרי, מייסד ובעלים של חברת אלדד פרי נדל"ן אלדד פרי, מייסד ובעלים של חברת אלדד פרי נדל"ן אלדד פרי, מייסד ובעלים של חברת אלדד פרי נדל"ן

 

רכישת משרד להשקעה: מכלול של יתרונות

מחירי הדיור המאמירים לעומת התעריפים השפויים יחסית בגזרה המסחרית, יחד עם המגמה הרווחת באחרונה שמציעה חללים משרדיים קטנים להשקעה, מאפשרים להשקיע במשרד באמצעות הון קטן יחסית, גם כזה שאינו מספיק להשקעה בנישת המגורים. מעבר לכך, התשואה בתחום המסחרי גבוהה באופן משמעותי מהתשואה המקובלת כיום בגזרת הנדל"ן למגורים. יתרון משמעותי נוסף נוגע להתעסקות הרבה של משכירי נכסים למגורים, קרי: ניהול השוכרים. אם שוכרים בגזרת המגורים נוטים להתחלף בקצב מהיר יחסית, כשבעל הנכס נאלץ לתור אחר שוכרים חדשים ואף עשוי לספוג נזקים כשהנכס ריק לתקופת זמן כזו או אחרת, הרי שטווח השכירות המקובל במגזר המסחרי, בו הכתובת מהווה חלק בלתי נפרד מתדמיתו היציבה של העסק, גבוה באופן משמעותי ותחלופת השוכרים נמוכה. המימון הגבוה ותנאי הריבית הנוחים שנוטים הבנקים להעניק למשקיעים בנדל"ן מסחרי, לצד הביקושים הגבוהים המאפיינים את השוק לאחרונה, ממצבים את נישת המשרדים בחזית ההשקעות בישראל.

 

בניין משרדים בחולון Peri Networking (הדמיה), צילום: סטודיו פיבוט בניין משרדים בחולון Peri Networking (הדמיה) | צילום: סטודיו פיבוט בניין משרדים בחולון Peri Networking (הדמיה), צילום: סטודיו פיבוט

בניין משרדים חדש בפארק העסקים בחולון – Peri Networking  

חברת אלדד פרי נדל"ן , בבעלותו של יזם הנדל"ן אלדד פרי, מקימה בימים אלה את Peri Networking - בניין משרדים חדשני הממוקם בלב פארק העסקים החדש בחולון. הבניין יכלול 10 קומות משרדים ולמעלה מ־200 מקומות חנייה, וכן יציע למכירה משרדים בשטח של 40 מ"ר ומעלה במחיר של החל מ־360 אלף ₪ בלבד! בפועל, עם הון עצמי של 199 אלף ₪ בלבד, תוכלו לרכוש משרד בבניין המשרדים החדש.

משרדים בחולון – קראו עוד על פרויקט Peri Networking >>

פרויקט Peri Networking מספק מענה לביקוש ההולך וגובר כיום למשרדים בגודל מצומצם יחסית, כאלו הממוקמים במתחם נטוורקינג משותף ומציעים חללים משותפים רחבי ידיים לשימוש כל בעלי המשרדים במתחם. בכל קומה ימוקמו מטבחון, שני חדרי ישיבות ושטחי שירות אחרים אשר ינוהלו בתיאום בין כל בעלי המשרדים בבניין באמצעות אפליקציה יעודית. הסדר חדשני זה יאפשר לבעלי משרדים קטנים לשלם עבור משרד קטן, אך בה בעת ליהנות מכל היתרונות של משרד גדול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
זילזול בלקוחות
היזהרו לא לעשות עסקים עם פרי נדלן לא עומדים בהסכמים חייבים כסף ללקוחות להם ומושכים אותם חודשים רוצים שהם יתייאשו ויוותרו על הכספים המגיעים להם על פי ההסכמים שחתמו איתם גם הבכירים לא מגיבים לאימיילים ששולחים להם העו"ד שלהם לא עומדים במילה כל פעם שפונים אליהם אומרים שהעניין בטיפול וככה נימשך למעלה מחודש ימים . ממש לא סופרים את הלקוחות ממטר .
עע  |  02.08.19
15.
1-2-3 שקוף שאתם בעלי אינטרס
קבוצת רכישה/ מנסיון הסכום איננו סופי ואין התחייבות לתאריך סיכום פרוייקט. כיום יש עודף של שטחי משרדים ומשרדים שיתופיים כמו we work נפתחים כמו פטריות אחרי הגשם. כיום ניתן לשכור עמדה ב 1,000 שח בחודש עם כל השירותים וההוצאות הנילוות (הדפסות, חדרי ישיבות ,ארנונה, דמי ניהול, וכד). חדר במשרד כ 3000 שח בחודש. אז למה להשקיע בפרוייקט כזה? משמע טוב על הנייר.
יזם  |  30.08.18
לכל התגובות