אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוברת לצמחונות: Wework תאסור על הגשת בשר באירועים שלה

עוברת לצמחונות: Wework תאסור על הגשת בשר באירועים שלה

ענקית חללי העבודה גם לא תשלם לעובדיה על ארוחות הכוללות בשר; מיגל מקלבי, ממייסדי החברה: "מחקרים חדשים מצביעים על כך שהימנעות מבשר היא אחד הדברים שאדם יכול לעשות כדי להפחית את ההשפעה שלו על הסביבה"

14.07.2018, 21:47 | שירות כלכליסט

ענקית חללי העבודה Wework עוברת לצמחונות: החברה הודיע ל-6,000 העובדים כי תאסור על הגשת בשר באירועים שלה, וכן לא תשלם להם עבור ארוחות הכוללות בשר אדום, חזיר ועוף.

קראו עוד בכלכליסט

מיגל מקלבי, ממייסדי Wework, שלח מייל לעובדים ובו ציין כי בפסטיבל המוסיקה והאוכל שמארגנת החברה בקיץ, הפתוח רק לעובדים, לא יוגש בשר. מחיר כרטיס לאירוע מגיע ל-409 דולר - בין השאר בהתבסס על אפשרויות האוכל הרבות המוצעות בו. לדברי מקלבי, "בשלושת הימים שבהם נתכנס יחד, אנו מעריכים שנוכל להציל 10,000 חיות. עבדנו על תפריט חלופי עשיר וטעים".

מקלבי נימק את הצעד בסיבות סביבתיות. לדבריו, "מחקרים חדשים מצביעים על כך שהימנעות מבשר היא אחד הדברים שאדם יכול לעשות כדי להפחית את ההשפעה שלו על הסביבה - אפילו יותר ממעבר למכונית היברידית".

בחברה מעריכים כי המדיניות החדשה שלה תציל כ-15 מיליון חיות, תפחית את פליטות ה-CO2 ב-201.9 מיליון ק"ג. ותחסוך 62 מיליארד ליטר - וזאת עד 2023.

Wework, צילום: אוראל כהן Wework | צילום: אוראל כהן Wework, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות