אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יש לכם דקה? ב-OptimalQ יודעים מתי הכי נוח לפנות אליכם

כמה פעמים צילצלו אליכם נציגי מכירות של חברות או מתרימים בדיוק בשעה הכי פחות נוחה? בחברת OptimalQ פיתחו מערכת שיודעת לחזות מראש את מידת הזמינות שלכם. איך זה עובד? הלכנו לברר

15.07.2018, 15:38 | מאור שלום סויסה
בחברת אופטימל קיו (OptimalQ) יודעים לחזות את הזמינות שלכם ולהפנות את נציגי שירות הלקוחות לשוחח איתכם בזמן הכי נוח לכם ביום. 

את חברת אופטימל קיו ייסדו בשנה שעברה ידין האוט ויחיאל לוי במטרה לשפר את המענה והאינטרקציה של הלקוחות עם גופים גדולים כמו חברות ביטוח, בנקים, חברות תקשורת וכו', ע"י חיזוי ההתנהגות של אותם לקוחות ויצירת קשר עימם בזמן הכי מתאים ביום.

קפצנו לבקר במשרדים של אופטימל קיו בחללי העבודה המשותפים של LABS במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב.

"תזמון נכון של שיחות חוזרות ללקוח הוא, מעבר לנוחות, גם יעיל ועשוי לחסוך המון כסף", אומר הואט. "במקרה שאתה תופס לקוח בזמן המתאים לו, לא רק שהוא יענה לטלפון, הוא גם עשוי להיות יותר סבלני וקשוב לנציג השירות. כך ניתן להציע לא רק שירות טוב יותר, אלא גם לעניין את הלקוח במוצרים נוספים שיש לאותה החברה להציע".

ידין האוט, מייסד משותף ומנכ"ל OptimalQ, צילום : טל אזולאי ידין האוט, מייסד משותף ומנכ"ל OptimalQ | צילום : טל אזולאי ידין האוט, מייסד משותף ומנכ"ל OptimalQ, צילום : טל אזולאי

את הפתרונות של אופטימל קיו כבר מיישמים במספר חברות בארץ והם מראים נתונים ראשוניים מרשימים של שיפור חוויית ההתקשרות של הלקוחות עם החברות: "אנחנו כבר רואים שיפור של למעלה מ-50% בשיחות החוזרות ללקוחות" מסביר ידין ואומר לנו שלאורך זמן גם ניתן ליעל את זמני פעילות כח האדם במוקדי השירות ולתגבר נקודתית נציגי שירות בזמנים בהם ניתן לחזות שלקוחות יהיו זמינים יותר לקבלת שיחות".

סביב הנושא עולה השאלה המתבקשת לגבי פרטיות הלקוחות - איך מצליחה החברה לחזות זמינות של לקוח מבלי "לעקוב" אחר פעילותו באופן אקטיבי?

"אין לנו שום עניין בנתונים היבשים על הלקוח - גיל, משלח יד ואפילו לא מגדר. אנחנו מקבלים מספר טלפון ממאגר המידע של הלקוחות ויוצרים ממנו סגמנט שמכיל אך ורק את המידע אודות הזמינות של הלקוח. אנחנו אפילו לא שומרים את המידע הזה בשום מקום, הוא נועד לשרת אך ורק את הלקוחות שלנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אתם מפספסים את הנקודה
המערכת הזאת בדיוק מתממשקת לכל המערכות שאתם משתמשים ביום יום. לצורך העניין, בחיבור פשוט לכלכליסט, שמוכרת גם דאטה בייס אפשר לקבל מידע האם לקוח כרגע באפלקצייה, אם הוא באפלקציה וקורא בדיוק כתבה זה אומר שהוא זמין לקבל שיחה. אותו דבר בוויז, וואטסאפ, פייסבוק וכו'- מוצר גאוני שבהחלט מייעל עבודה של דיילר במוקדים.
נתי  |  16.07.18
7.
מתקשרים אליכם בכל מקרה, ולא רק אנשי מכירות - גם אנשי תמיכה ואנשי שירות לקוחות
לא עדיף שזה יהיה ברגע מתאים מאשר בלא מתאים? ואם תשימו לב הם אמרו שכמות המידע שהם משתמשים בו הוא מוגבל ולא מזהה אף אדם באופן אישי, אלא יוצר פרופיל של זמינות. כך שזה אכן סוג של חדירה לפרטיות, אבל משמעותית פחות ממה שאתם מקבלים מגוגל, פייסבוק, אמאזון, אפל, סאמסונג ואחרים.
אלון  |  16.07.18
לכל התגובות