אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולדמן זאקס יודיע בימים הקרובים על מינויו של דיוויד סולומון לתפקיד המנכ"ל הבא שלו צילום: בלומברג

גולדמן זאקס יודיע בימים הקרובים על מינויו של דיוויד סולומון לתפקיד המנכ"ל הבא שלו

כך מדווח הניו יורק טיימס. סולומון יחליף את המנכ"ל הוותיק לויד בלננקפיין, שיפרוש בסוף השנה לאחר 12 שנות כהונה. סולומון מכהן כיום כמנהל התפעול הראשי של הבנק - ובשעות הפנאי משמש כדי.ג'יי תחת שם הבמה DJsol

16.07.2018, 08:16 | שירות כלכליסט

לחצו כאן לעמוד הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

גולדמן זאקס צפוי להודיע בימים הקרובים, וייתכן אף שהיום (ב'), על מינויו של דיוויד סולומון (David Solomon) למנכ"ל הבא שלו. כך דיווח הלילה הניו יורק טיימס. סולומון יחליף בתפקיד את המנכ"ל הנוכחי לויד בלנקפיין (Lloyd Blankfein).  

קראו עוד בכלכליסט

הוול סטריט ג'ורנל דיווח בחודש מרץ שבלנקפיין צפוי לפרוש בסוף השנה או בתחילת 2019. מעט לאחר הדיווח של הוול סטריט ג'ורנל התברר שסולומון יהיה היורש של בלנקפיין, לאחר שהרווי שוורץ (Harvey Schwartz), שכיהן בנשיא משותף לצידו של סולומן, הודיע על פרישתו מהבנק.

גם בלנקפיין עצמו אמר מוקדם יותר השנה בראיון ל-CNBC כי להערכתו סולומון אכן ימונה למנכ"ל לאחר סיום כהונתו שלו. ההודעה הצפויה על מינויו של סולומון תכלול עדכון על מועד פרישתו של בלנקפיין

סולומון הצטרף לגודלמן זאקס בשנת 1999 והוא מכהן כיום כנשיא והחל מחודש מרץ, לאחר פרישתו של שוורץ, גם ככמנהל התפעול הראשי של הבנק (COO). למנכ"ל המיועד יש עיסוקים נוספים חוץ מתפקידו בוול סטריט. הוא משמש כדירקטור בקרן רובין הוד, ארגון ללא מטרות רווח שנלחם בעוני בניו יורק, והוא גם חבר בחבר הנאמנים של המילטון קולג', אותו סיים ב-1984 עם תואר בממשל. 

התחביב העיקרי שלו קשור ברחבות הריקודים - שם הוא משמש כדי. ג'יי תחת שם הבמה DJsol - הוא מופיע באופן קבוע בניו יורק, מיאמי ובבהאמס. תחביב מעניין נוסף - סולומון הוא בעל חגורה שחורה בקראטה.  

בלנקפיין (64) הוא אחד המנכ"לים הוותיקים ביותר בוול סטריט - הוא נכנס לתפקידו הנוכחי בשנת 2006 - ולפי הדיווח הוא צפוי להישאר בתפקיד לתקופת ביניים של חפיפה לצד סולומון. הוא הצטרף לגולדמן זאקס עוד בשנות ה-80 ואמר פעם בהומור שהוא גם ימות יושב על שולחן המנכ"ל.

דייוויד סולומון על עמדת הדי.ג דייוויד סולומון על עמדת הדי.ג'יי | צילום מסך: soundcloud דייוויד סולומון על עמדת הדי.ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות