אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דויטשה בנק מפתיע עם תחזית מצוינת לרבעון השני צילום: בלומברג

דויטשה בנק מפתיע עם תחזית מצוינת לרבעון השני

הבנק הגרמני שולח מסר חיובי לשווקים, עם תחזית לרווח של 400 מיליון יורו בדוחות המסכמים של הרבעון – מהותית מעל הצפי בשוק שעומד על 159 מיליון יורו בלבד. "התוצאות משקפות את החוסן של הבנק"

16.07.2018, 12:30 | שירות כלכליסט

לחצו כאן לעמוד הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

דויטשה בנק שולח מסר חיובי לשוק עם תחזית מעודכנת לתוצאות הרבעון השני, המתעלה מהותית על תחזיות האנליסטים. הבנק הגדול בגרמניה מודיע היום (ב') כי הוא מצפה לסיים את הרבעון עם רווח נקי של 400 מיליון יורו ורווח לפני מס של 700 מיליון יורו. 

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח שהעביר דויטשה בנק לבורסה בפרנרפקורט, ממוצע התחזיות של האנליסטים המסקרים את דויטשה בנק עומד על רווח נקי של 159 מיליון יורו ורווח לפני מס של 321 מיליון יורו בסיכום הרבעון השני.

"הנהלת דויטשה בנק מאמינה שהתוצאות הללו משקפות את החוסן ויכולת ההתאוששות של הקבוצה", נאמר בהודעת הבנק.

דויטשה בנק מתקשה להתאושש מההידרדרות במעמדו ובשווי השוק שלו והוא נסחר בשבועות האחרונים ברמות שפל של כל הזמנים. זהו למעשה הרבעון הראשון של דויטשה בנק תחת המנכ"ל החדש כריסטיאן זיווינג, שמונה לתפקיד בחודש אפריל במקום ג'ון קריאן.

קריאן הבריטי, שפוטר שנתיים לפני תום החוזה שלו, לא הצליח להוציא את דויטשה בנק מהצרות שבהן הוא שקוע בעשור האחרון, מאז המשבר הפיננסי של 2008. כיום מוביל הבנק תוכנית התייעלות חריפה הכוללת צמצום של לפחות 7,000 משרות וסגירת פעילויות, בעיקר בארה"ב ובאסיה.

מנכ"ל דויטשה בנק כריסטיאן זיווינג, צילום: בלומברג מנכ"ל דויטשה בנק כריסטיאן זיווינג | צילום: בלומברג מנכ"ל דויטשה בנק כריסטיאן זיווינג, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות