אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיתוף פעולה בארה"ב מבסס את הפעילות של אלוט בסייבר

שיתוף פעולה בארה"ב מבסס את הפעילות של אלוט בסייבר

אלוט תספק פתרונות אבטחה בהנחה לחברת ההפצה Lifeboat, שתנסה למכור אותם ללקוחותיה. סמנכ"ל הפיתוח: "מדובר על ניטור בזמן אמת"

18.07.2018, 07:57 | דרור רייך

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

"פשעי סייבר הם מהפשעים הפיננסיים הגדולים בעולם. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת ניטור תנועה בזמן אמת, זיהוי תוכנות זדוניות ואיומי רשת לפני שהם פוגעים", אמר ל"כלכליסט" אביאל סיוון, סמנכ"ל פיתוח ותפעול ערוצי מכירה באלוט, לאחר דיווח שאותת על כניסתה של החברה לתחום חדש. החברה תספק לחברת ההפצה Lifeboat את פתרונות האבטחה שלה בהנחה, וזו תנסה למכור אותם ללקוחותיה - ארגונים וספקיות אינטרנט בארה"ב. לפי הערכות, ההסכם בין הצדדים יכניס לאלוט מיליוני דולרים בשנה. 

קראו עוד בכלכליסט

שנה וחצי מאז מונה ארז ענתבי למנכ"ל החברה הישראלית, ונדמה כי המיקוד החדש של אלוט - מתקשורת לאבטחה - עשה לה רק טוב. מניית החברה, הנסחרת בתל אביב ובנאסד"ק, הסבה למשקיעיה תשואה של 4.7% ב־12 החודשים האחרונים ושל 6.5% מתחילת השנה. זאת לעומת תשואה שלילית דו־ספרתית בשנים הקודמות.

המוצר הקודם של אלוט, Allot Gateway, הקנה אפשרויות ניהול תעבורה ועומסים - תחום שנוי במחלוקת בארה"ב, בעיקר עקב חוקי "הניטרליות של הרשת".

באפריל 2015 פורסמה בארה"ב שורת הוראות שבמסגרתן ספקיות האינטרנט חויבו לתפקד כצינור "טיפש", ונאסר עליהן לחסום גישה לתוכן, ליישום או לשירות חוקי, להאט את קצב הגלישה לאתרים או ליצור מסלולים מהירים למשלמים.

מגמה זו כיוונה את אלוט לאבטחה. המוצר החדש, פתרון ה־SSG (Secure Service Gateway), מציע מודיעין רשת בזמן אמת, שליטה ביישומים, הגנה מפני התקפות ופתרונות אבטחת רשת - תוך מתן נראות של כלל התנועה בה.

אלוט התקדמה למטרה בין היתר בעזרת רכישת הסטארט־אפ הישראלי נטונומי (Netonomy) בינואר. "המיקוד באבטחה החל ב־2015, עם רכישת אופטנט הספרדית ב־38 מיליון דולר", הוסיף סיוון. "זו התמקדה באבטחת  ארגונים מהתקפות האקרים ומווירוסים, והיום משמשת מרכז פיתוח שלנו". באלוט מקווים ש־Lifeboat, שמכירותיה עמדו על 417 מיליון דולר ב־2017, תמכור במהירות את הפלטפורמה שלה. 

ארז ענתבי מנכ"ל אלוט תקשורת ארז ענתבי מנכ"ל אלוט תקשורת ארז ענתבי מנכ"ל אלוט תקשורת

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות