אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: כל החידושים ברשת

מה הלאה: כל החידושים ברשת

קמפינג בסטייל עם אוהל אלגנטי, צוללת מצועדת במצלמה, כלי רכב המשלב בין סגוויי לווספה, אפליקציה שהופכת טעימת יין למשחק חברתי והצילום הזוכה בתחרות של נשיונל ג'יאוגרפיק

19.07.2018, 10:22 | אחי רז
טיול: מחמאת האוהלים

גם קמפינג אפשר לעשות בסטייל, עם אוהל שאי אפשר להתעלם ממנו. כאלה הם האוהלים של חברת Heimplanet, שהשלדה המתנפחת והזוויות הבלתי שגרתיות שבהן היא בנויה מקנה להם מראה אלגנטי במיוחד. דגם NIAS החדש מתגאה בעיצוב מאורך שמופרד לשני חללים, לנוחות מקסימלית עבור ארבעה־שישה אנשים. 1,180 דולר.

אוהל אלגנטי לקמפינג אוהל אלגנטי לקמפינג אוהל אלגנטי לקמפינג

צילום: צוללת חצוּבּה

אחרי שהרחפנים הנגישו את הצילום האווירי לכולם, אנשי Titan רוצים לשחזר את העניין גם מתחת למים. הצוללת הזעירה שלהם מצוידת במצלמת 4k ופנסים רבי עוצמה, ומגיעה לעומק של 150 מטר. אבל מה שהכי מעניין בה זה המחיר הידידותי (למדי) — מ־1,400 דולר בקיקסטארטר.

מצלמה בתוך צוללת מצלמה בתוך צוללת מצלמה בתוך צוללת

 

ריהוט: שולחן עגול

אם אתם מאלה שחזרו לתקליטים, או שמעולם לא נפטרו מהם, כדאי שתצטיידו בריהוט ייעודי שיתפור את כל העסק יחד. השולחן הזה, שנושא את השם התמציתי The Vinyl Table, מקרין איפוק והדר מתבקשים, ויכול לאחסן עד 200 תקליטים, מגבר וכמובן פטיפון. 1,755 דולר.

שולחן לאחסון תקליטים שולחן לאחסון תקליטים שולחן לאחסון תקליטים

 

תחבורה: גלגול חדש

הסגוויי הוא אמנם כלי רכב מהפכני, אבל העיצוב שלו די משעמם. הפתרון של Z-Scooter לבעיה הוא שילוב בין סגוויי לעיצוב האיקוני של הווספה. הכלי מגיע בשבעה צבעים עליזים, מאיץ למהירות מקסימלית של 20 קמ"ש ובטווח נסיעה של עד 30 ק"מ. האפליקציה הנלווית מאפשרת לאתר בעיות, לקבל עדכון על מצב הבטרייה ועוד. 5,950 יורו.

Z-scooter Z-scooter Z-scooter

 

יין: משחק שתייה

השילוב של בקבוקי יין וחברים נהיה כיפי יותר בזכות אפליקציית WineGame, שהופכת טעימת יין עיוורת למשחק חברתי. בוחרים כמה בקבוקים, סורקים אותם לאפליקציה, מוזגים לכוסות ממוספרות, וכל האורחים לוגמים ועונים באמצעות הסמארטפון על שאלות כמו מדינת המוצא וסוג הענבים. חינם לגמרי.

 

טיסה: אהבה בשחקים

במצב הנוכחי, אם אתה אדם עשיר אבל לא מספיק עשיר כדי להחזיק מטוס פרטי, נידונת לשבת עם כולנו במטוס רגיל. חברת התעופה החדשה Aura, שתחבר בין יעדים מרכזיים בתוך ארצות הברית, מבקשת לתת מענה לפלח השוק הזה, עם מטוסים בעלי 30 מקומות בלבד וחוויית טיסה מוקפדת ששמה דגש על גסטרונומיה.

מטוסים בעלי 30 מקומות בלבד מטוסים בעלי 30 מקומות בלבד מטוסים בעלי 30 מקומות בלבד

 

צילום: תן לו בסנפיר

כמדי קיץ, מגזין "נשיונל ג'יאוגרפיק" הכריז על הזוכים בתחרות תצלומי המסעות השנתית. מאות התמונות שקיבל המגזין חולקו לשלוש קטגוריות — טבע, ערים ואנשים. בפרס הגדול, 10,000 דולר והרבה כבוד, זכה היפני רייקו טקהאשי, שהצליח לתעד את זנבו של לווייתן גדול־סנפיר ממרחק אפס.

צילום של היפני רייקו טקהאשי צילום של היפני רייקו טקהאשי צילום של היפני רייקו טקהאשי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות