אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענקית חללי העבודה Rent24 תגייס 500 מיליון דולר בהנפקת מטבע דיגיטלי צילום: יחצ

ענקית חללי העבודה Rent24 תגייס 500 מיליון דולר בהנפקת מטבע דיגיטלי

רשת מתחמי העבודה הגדולה באירופה תפתח פלטפורמת בלוקצ'יין עבור חברי הקהילה שלה; המערכת תאפשר שיתוף פעולה גלובלי, מבוזר ושקוף

19.07.2018, 13:09 | אמיר רוזנבאום

רשת מתחמי עבודה והמגורים האירופית - Rent24, הודיעה כי תפתח פלטפורמת בלוקצ'יין ותצא להנפקת מטבעות ראשונית (ICO) במטרה לגייס 500 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח של החברה, הפלטפורמה תאפשר גם לפרסם מטלות עבור חברי הקהילה שלה, עליהן הם יתמודדו וידורגו על פי ביצוען. חברים שיהיו פעילים בקהילה יתוגמלו באסימונים ובסטטוס, שישפרו את מיצובם בדירוג הפנימית של המערכת. דירוג משופר יפתח אפשרויות חדשות כגון הצעת מימון לפרויקטים וסטרטאפים. התוצאה היא צורה חדשה של שיתוף פעולה גלובלי אמיתי, מבוזר ושקוף לחלוטין.

Rent24 היא ספקית עולמית של חללי עבודה ומגורים משותפים. חבריה מוצאים קהילה שבה הם יכולים לעבוד, ללמוד, לחלוק מידע ולצמוח יחדיו. החברה מספקת גם פתרון כולל לכל תחומי החיים באמצעות מסעדות בקונספטים שונים וחדרי כושר. לחברה יש כיום 35 אתרים בשלוש יבשות (נכון ליולי 2018). וברבעון השלישי 2018 היא צפויה לפתוח מתתחם ראשון ברחוב קפלן בתל אביב.

מנכ"ל חברת חללי העבודה rent24 רוברט בוקביק, צילום: יחצ מנכ"ל חברת חללי העבודה rent24 רוברט בוקביק | צילום: יחצ מנכ"ל חברת חללי העבודה rent24 רוברט בוקביק, צילום: יחצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות