אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראל קנדה מאשרת: מגעים עם סילברסטיין על הקמת מתחם מגורים, מסחר ומלונאות צילום: אוראל כהן

נחשף בכלכליסט

ישראל קנדה מאשרת: מגעים עם סילברסטיין על הקמת מתחם מגורים, מסחר ומלונאות

בדיווח לבורסה מאשרת ישראל קנדה את הדיווח ב"כלכליסט" לפיו במסגרת המתחם היוקרתי שמתוכנן ברח' אילת בת"א, צפוי לקום גם בית מלון בשיתוף הרשת הבינלאומית פור סיזנס

19.07.2018, 13:05 | גולן חזני

כניסתה המתוכננת של רשת המלונות פור סיזנס (four seasons) לפעילות בישראל והקמת מלון בתל אביב, מקבלת חיזוק מהודעה לבורסה שפירסמה היום (ה') חברת ישראל קנדה.  

קראו עוד בכלכליסט

בדיווח האמור מאשרתישראל קנדהאת הידיעה שפורסמה הבוקר ב"כלכליסט" על מו"מ בין חברת לפיד שבשליטת ישראל קנדה (50%) לבין חברת הנדל"ן האמריקאית סילברסטיין שבבעלות לארי סילברסטיין, על הקמת מתחמי מגורים, משרדים ומסחר במתחם לפיד שברחוב אילת בתל אביב.

עפ"י ההודעה, במתחם שבו שותפה ישראל קנדה (עם החזקה של 7.5 דונם, לצד משפחת היהילומנים בסל המחזיקה ביתרת השטח, 12.5 דונם), יוקם גם בית מלון בשיתוף עם רשת המלונות פור סיזנס.

"חברת לפיד מקיימת מגעים ראשוניים להיתכנות להיכנס למו"מ עם הצדדים להקמת הפרויקט האמור במתחם לפיד", נאמר בהודעה, שבה מדגישה ישראל קנדה כי בדיקת ההיתכנות מצויה בשלביה הראשוניים ואין כל ודאות שהצדדים אכן יחלו לנהל מו"מ להקמת הפרויקט - או שקיומו של מו"מ יבשיל לכדי הסכם.

רשת פור סיזנס מפעילה מלונות יוקרה בערים מרכזיות ב-41 מדינות בעולם. כפי שפורסם הבוקר, בכירים מחברת הבניה סילברסטיין פרופרטיז ביקרו בשבועות האחרונים במשרדי עיריית תל אביב וקיימו פגישות בדרגים גבוהים לגבש את הפרטים של פרוייקט בניה ענק ברחוב אילת, לצד ישראל קנדה שבשליטת אסי טוכמאייר וברק רוזן.

הפרוייקט אמור להשתרע על 300 אלף מ"ר, 200 אלף מ"ר של כ-700 דירות יוקרה ו-100 אלף מ"ר של מלון יוקרה, שישתרעו על פני שלושה בניינים לפחות בני 50-60 קומות כל אחד. ההשקעה בפרויקט צפויה לעמוד על יותר מ-2 מיליארד שקל, אולם סכום המכירות אמור להיות גבוה מ-5 מיליארד שקל.

עוד נודע כי באוקטובר 2017 הגיע לארץ נשיא ומנכ"ל חברת המלונות העולמית, ג'יי אלאן סמית', סייר באתר המיועד של הפרוייקט, נפגש עם בכירים בעיריית ת"א ומהנדס העיר ונתן אישור עקרוני לכניסה להשקעה.

מימין: אסי טוכמאייר וברק רוזן מימין: אסי טוכמאייר וברק רוזן מימין: אסי טוכמאייר וברק רוזן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות