אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות שדות התעופה: ייתכנו עיכובים בטיסות ביום ראשון בשל מחאת הלהט"ב צילום: אוראל כהן

רשות שדות התעופה: ייתכנו עיכובים בטיסות ביום ראשון בשל מחאת הלהט"ב

הרשות הצטרפה היום לחברות וגופים רבים במשק, בהם אל על וישראייר, שיאפשרו לעובדים לשבות ביום ראשון ולמחות על חוק הפונדקאות המפלה זוגות חד-מיניים

19.07.2018, 18:56 | תומר הדר

מחאת הלהט"ב מגיעה לנתב"ג: רשות שדות התעופה הודיעה הערב כי ביום ראשון הקרוב עלולים הנוסעים הטסים לחו"ל לחוות עיכובים - זאת "עקב בקשתם של עובדים רבים ברש"ת להיעדר מהעבודה ביום א'".

רש"ת הצטרפה היום לחברות וגופים רבים במשק, בהם אל על וישראייר, שיאפשרו לעובדים לשבות ביום ראשון ולמחות על חוק הפונדקאות המפלה זוגות חד-מיניים, שעבר בכנסת.

עוד מדגישה רשות שדות התעופה כי "בשל פעולות המחאה של הקהילה הלהט"בית נוצר מחסור בכוח אדם. יובהר כי יום א' הוא יום עם עומס רב מהרגיל. אנו מתנצלים בפני ציבור הנוסעים ומבקשים לגלות סבלנות בשל עיכובים בטיסות".

הפגנה נגד חוק הפונדקאות, צילום: מוטי קמחי הפגנה נגד חוק הפונדקאות | צילום: מוטי קמחי הפגנה נגד חוק הפונדקאות, צילום: מוטי קמחי

לדברי גורמים הקשורים באל על, ייתכנו גם קשיים באיוש טיסות באנשי צוות ביום ראשון. אל על נחשבת לחברה שחלק ניכר מעובדיה, בעיקר דיילים, נמנים על הקהילה הלהט"בית.

על פי הצהרת אל על: "החברה תומכת ומחבקת את אנשי קהילת הלהט"ב בפעילותם למען שיוויון מלא בכל תחומי החיים. אנו נעשה ככל שידנו משגת לאפשר לאנשינו לקחת חלק במחאה ביום ראשון הקרוב תוך התחשבות בלוח הטיסות הגדוש של אל על בשיא עונת הקיץ ומבלי לפגוע חלילה בקהל לקוחותינו".

נתב"ג, צילום: שאטרסטוק נתב"ג | צילום: שאטרסטוק נתב"ג, צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
בעיקר ל 13...
מה שאתה עושה בחדר המיטות שלך .. זה עניין שלך .... לכל חברה יש את הזכות ,להחליט מהו התא המשפחתי שלה... תסבלו בשקט ....????? תסבול אתה בשקט כל החיים ...יחד עם רוב הצבועים שפתאום התעוררו.... למה צבועים ,כי רובם זורמים עם הטריינד ... אני להבדיל מהרבה מתייחס לזה ,הנטייה מינית בלבד....כאן זוהי זכותכם המלאה ...
פנטומס  |  21.07.18
14.
לרוב המגיבים אין בעיה שאל על שובתת בשבת
רוב המגיבים שיוצאים נגד השביתה הם הם ההוככה לאבסורד שבשביל להוליד אותם לא היה צריך רשות מאף אחד בעוד כשקהילה שלמה מופלת לרעה לא מזיז להם. כשהקהילה הזו תשבות ותגרום נזק כלכלי אולי תתחילו להבין שאנחנו קהילת הלהטבים תורמים לא פחות אם לא יותר מכולכם. תסבלו בשקט ותתחילו להבין שלכל אחד במדינה מגיע זכות שווה.
אלון  |  20.07.18
לכל התגובות