אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רננה רז על הסלפי שיזם אורן חזן אחרי אישור חוק הלאום: פנויה גם לקמפיין "ישראל מתביישת" צילום: נמרוד גליקמן

רננה רז על הסלפי שיזם אורן חזן אחרי אישור חוק הלאום: פנויה גם לקמפיין "ישראל מתביישת"

הפרזנטורית של קמפיין "ישראל מתייבשת" הגיבה בטוויטר על תמונת הסלפי שיזם ח"כ אורן חזן עם חברי הקואליציה לאחר אישור חוק הלאום. מיקי זוהר בתגובה: "ואחר כך מתפלאים למה אנחנו טוענים שהברנג'ה נגדנו"

20.07.2018, 14:23 | שירות כלכליסט

הכוריאוגרפית רננה רז, שמככבת בקמפייין "ישראל מתייבשת" הקורא לחיסכון במים, הגיבה היום (ו') בטוויטר על תמונת הסלפי שיזם ח"כ אורן חזן עם חברים נוספים בקואליציה - בהם ראש הממשלה בנימין נתניהו - לאחר אישור חוק הלאום במליאה. רז צייצה: "אני פנויה גם לקמפיין ׳ישראל מתביישת׳ אם מישהו בעיניין".

 

הציוץ של רז זכה ל-2,100 לייקים (נכון לשעת פרסום הכתבה), וגם התגובות לא איחרו לבוא. ח"כ מיקי זוהר מהליכוד צייץ בתגובה לדברי רז: "ואחר כך מתפלאים למה אנחנו טוענים שהברנג׳ה נגדנו. רננה, אני מבין שהתסכול הוא רב כשהקריירה לא מתרוממת, אבל למה להוציא את זה על נבחרי הציבור שנבחרו על ידי קרוב למליון מאזרחי ישראל? היה מצופה שלפחות תעריכי את המדינה ונבחריה שעשתה המון כדי לסייע לך להתפרנס".

חברי הקואליציה מתועדים כשהם מתעדים את עצמם בתמונת סלפי, לאחר אישור חוק הלאום במליאת הכנסת, צילום: עמית שאבי חברי הקואליציה מתועדים כשהם מתעדים את עצמם בתמונת סלפי, לאחר אישור חוק הלאום במליאת הכנסת | צילום: עמית שאבי חברי הקואליציה מתועדים כשהם מתעדים את עצמם בתמונת סלפי, לאחר אישור חוק הלאום במליאת הכנסת, צילום: עמית שאבי

גולשת נוספת צייצה: "עוד אחת שחושבת שהיא מעניינת. מר זהר אינני מבינה מדוע לך להתייחס לאחת שמה כבר עשתה בחיים? מה? שתיקח את הטיסה הראשונה ותתקדם לאן שהוא אם המדינה מביישת". גולש נוסף בשם אלון רונן הגיב גם הוא לפוסט של רז, וכתב: "כלומר בהנהגת המדינה יש חבורת אנשים שפשוט גנבו שילטון? הם לא מייצגים את הרוב במדינה? את רצון העם? מי שמתבייש בהנהגת המדינה לא מתבייש ברוב הישראלים?".

גולשת בשם איילה בלום כתבה: "לי דווקא מרגיש שאת כן מתביישת בזה שלקחת קמפיין במדינת ישראל, את מרגישה קצת בוגדת בחברים, בפלסטינים המחבלים הטובים והנחמדים, והציוץ שצייצת כאן בא לטהר את שמך, ובעיקר לומר לחברים, אני עדיין נאורה, למרות שלא יכולתי להתגבר על הפיתוי ועשיתי להם קמפיין. אגב, קמפיין לא מוצלח. די כושל".

היו גם תגובות תומכות. בהן של הגולש אורי, שכתב: "רננה, כל הכבוד. זה ברור שציוץ כזה יהיה ויראלי וימשוך גם הרבה תגובות לא יפות מחיילי צבא השקר של הבלופר מבלפור. תסלחי להם מראש. חלקם עושים זאת בתשלום וחלקם מטמטום ואף חינוך קלוקל. הם חלק מאיתנו ונשלח להם חיבוק והבנה". גולש בשם אמיר דרום כתב: "כל הכבוד רננה!! חזקי ואמצי!!

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות