אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שערורייה? קנסות? זה לא ממש פגע בשכר של מנכ"ל וולס פארגו צילום: איי פי

שערורייה? קנסות? זה לא ממש פגע בשכר של מנכ"ל וולס פארגו

טימות'י סלואן נהנה מחבילת שכר של 17.5 מיליון דולר ב-2017 ודורג רביעי ברשימת מקבלי השכר במערכת הבנקאית האמריקאית. זאת למרות שהבנק נמצא בהליכי הבראה מסדרת שערוריות, ובהן פתיחת חשבונות ללא הרשאת הלקוחות וגביית עמלות לא ידיעתם. ומי הראש הרשימה?

21.07.2018, 11:13 | שירות כלכליסט

מנכ"ל ג'יי.פי מורגן צ'ייס, ג'יימי דיימון, קיבל את חבילת השכר השמנה ביותר במגזר הבנקאות האמריקאי ב-2017. דיימון השתכר 28.3 מיליון דולר, עלייה של 3.9% לעומת שנה קודם לכן. כך על פי נתוני S&P גלובל מרקט אינטליג'נס שמפרסם היום (שבת) אתר מרקטווץ'.

קראו עוד בכלכליסט

הונאת הביטוח של וולס פארגו ממשל טראמפ הטיל קנס של מיליארד דולר על הבנק הקנס הוא הגדול בוול סטריט בעידן טראמפ. הבנק התנצל אשתקד על כך שגבה דמי ביטוח רכב מ-570 אלף לקוחות ללא ידיעתם וללא הסכמתם שירות כלכליסט, תגובה אחתלכתבה המלאה

מנכ"ל בנק אוף אמריקה בריאן מוינהאן התברג במקום השני ברשימת שיאני השכר עם 21.3 מיליון דולר, ובמקום השלישי דורג מייקל קורבט, מנכ"ל סיטיגרופ, עם 17.8 מיליון דולר.

אולם, אחד השמות המעניינים ברשימה הוא שמו של מנכ"ל וולס פארגו טימותי' סלואן, שדורג במקום הרביעי עם חבילת שכר בגובה 17.5 מיליון דולר, זאת למרות שהבנק נמצא בהליכי הבראה מסדרת שערוריות, ובהן פתיחת חשבונות ללא הרשאת הלקוחות וגביית עמלות לא ידיעתם.

טימות טימות'י סלואן | צילום: איי פי טימות

בשבוע שעבר דיווח "הוול סטריט ג'ורנל" כי ברבעון השני של 2018 שילם הבנק ללקוחות 619 מיליון דולר - פיצוי עבור גבייה מופרזת של עמלות בחטיבות המט"ח, ניהול העושר, הלוואות הרכב והמשכנתאות.

בעשירייה הפותחת של מקבלי השכר במגזר הבנקאות מדורגים בכירים בבנקים אזוריים. במקום החמישי נמצא מנכ"ל PNC פייננשל סרוויסז גרופ, וויליאם דמצ'ק, עם 13.2 מיליון דולר. עוד מככבים ברשימה מנכ"לי מטה פייננשל, פירסט הורייזון ו-FCB פייננשל. את העשירייה הפותחת סוגר או.בי. גרייסון הול, מנכ"ל ריג'נז פייננשל, עם חבילת שכר שנתית של 9.4 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות