אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשנים למנכ"ל כלל צ'יקו זכריה ואבי רוזנבאום עוזבים את החברה צילום: כלל ביטוח

בלעדי לכלכליסט

המשנים למנכ"ל כלל צ'יקו זכריה ואבי רוזנבאום עוזבים את החברה

המנכ"ל החדש יורם נוה ממשיך להיפרד מאנשיו של איזי כהן שקדם לו בתפקיד - בשבוע שעבר התפטרה לימור דנש, מנהלת ההשקעות של כספי העמיתים

22.07.2018, 09:44 | רחלי בינדמן

יורם נוה מנכ"ל כלל ביטוח ממשיך להיפרד מאנשיו של המנכל הקודם איזי כהן, במסגרת שינוי ארגוני שהוא מוביל בחברה - ועתה מדובר בעזיבת שני המשנים למנכ"ל של חברת הביטוח. ל"כלכליסט" נודע כי ראש מערך העסקים והמשנה למנכ"ל צ'יקו זכריה וראש חטיבת החיסכון ארוך הטווח והמשנה אבי רוזנבאום פורשים מהחברה.

קראו עוד בכלכליסט

בשבוע שעבר התפטרה לימור דנש, מנהלת השקעות כספי העמיתים, לאחר שלא מונתה למנהלת ההשקעות הראשית של כלל ביטוח. נוה כבר הספיק לאתר לה מחליף - ברק בנסקי חוזר לכלל לאחר שעזב לפני חמש שנים למיטב דש.

מנהלת ההשקעות הראשית הקודמת, ענת לוין, התפטרה לפני חודש וחצי לאחר שהפסידה בהתמודדות על משרת המנכ"ל לטובת נוה.

פורש נוסף הוא דניאל כהן, ראש חטיבת הבריאות, שעבר להוביל את תחום החיסכון ארוך הטווח בהפניקס. למעשה נווה מוביל בכלל סוג של ניקוי אורוות במהלכו הוא נפרד מאנשיו של כהן ובונה לו הנהלה חדשה.

מכלל ביטוח נמסר בתגובה: "במידה שיהיו שינויים ו/או מינויים חדשים, נעדכן בהתאם".

יורם נוה מנכ"ל כלל ביטוח , צילום: כלל ביטוח יורם נוה מנכ"ל כלל ביטוח | צילום: כלל ביטוח יורם נוה מנכ"ל כלל ביטוח , צילום: כלל ביטוח

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
חוסר בנשמה
חברת הביטוח,אולי היחידה, שעדיין יש נשמה במסדרונותיה היא הראל,בשל בעלים שעוד יש בו עוד מידת אנושיות. אולי גם בהכשרה ביטוח המצב דומה,שאר החברות ובראשון כלל,מנוהלות ע"י שכירי חרב זמניים שכל מירצם מופנה לכיסם הפרטי ולבעלי המניות. יורם נווה הינו קלאסיקה של שכיר חרב,עוד מימיו בכלל פיננסים שבה התנהל ועשה הכל כדי לחתור תחת כל מי שנראה או נשמע יותר מוצלח ממנו ולא הסכים לדעתו. אם היה כזה,היה מיד מסומן כאוייב והיה מטופל תחת פני השטח,ממש כנחש ארסי.
גל  |  30.07.18
לכל התגובות