אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"נטפים בגרסה משודרגת": הנערים מג'וליס שרוצים לחסוך כל טיפה

מה לשלושה נערים מג'וליס ולמערכות השקייה תת-קרקעיות? פרויקט שמפעילה עמותת יוניסטרים בכפר הביא את תלמידי התיכון לחלום על מה שהם מכנים "נטפים 2.0"

22.07.2018, 16:17 | שירות כלכליסט

עמותת יוניסטרים, מזמינה את הקהילה העסקית להגיע לתחרות יזם השנה - אירוע השיא השנתי של העמותה, במסגרתו יתחרו בני נוער המשתתפים בפעילות העמותה, מכל רחבי הארץ על פרס הסטארט-אפ העסקי המצטיין ופרס האימפקט החברתי.

האירוע הינו פתוח לאנשי עסקים, אך כרוך בהרשמה מראש באתר האירוע – לפרטים והרשמה לחצו כאן

עמותת יוניסטרים פועלת ליצירת מוביליות כלכלית – חברתית בישראל, באמצעות הכשרת בני נוער וצעירים מהפריפריה להקמת חברות סטארט אפ והשתלבות במגזר העסקי לצד הובלת יזמויות חברתית.יוניסטרים פועלת בלמעלה מ-60 יישובים בישראל מצפת ועד אילת, מיועדות לצעירים בגילאי 13-30 ומייצגת את החברה הישראלית על כל גווניה: בנות ובנים, יהודים וערבים, ילידי הארץ ועולים חדשים, דתיים חרדים וחילוניים.יוניסטרים נבחרה לאחרונה ע"י האו"ם כארגון השני בהשפעתו בעולם בתחום הרב תרבותיות והחדשנות (The Intercultural Innovation Award) .

התחרות תתקיים ב-1 באוגוסט בהיכל התרבות בתל אביב, ובמסגרתה יוצגו למעלה מ-60 סטארטאפים של 2,000 בני הנוער המשתתפים בתכנית יוניסטרים ומתחרים על התואר "יזם השנה". האירוע יכלול תערוכה מרשימה של הסטרטאפים של בני הנוער לצד מצגות עסקיות, קוקטייל אליו מוזמנים בכירים, נציגי ממשלה, שגרירים, ראשי ערים, שותפים ולמעלה מ-1500 אנשי עסקים המעורבים בפעילות העמותה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות