אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל על מחזירה את מחלקות העסקים לטיסות לברלין ולקייב

אל על מחזירה את מחלקות העסקים לטיסות לברלין ולקייב

מדובר בחלק ממהלך נרחב יותר עליו הכריזה אל על לפני מספר חודשים במסגתו היא מבטלת בהדרגה את UP ועוברת לחלוקה לפי מחלקות רגילות

23.07.2018, 12:17 | תומר הדר

לאחר תקופה ארוכה בה לא הוצעו כלל מחלקות עסקים בטיסות אל על לברלין ולקייב, בירת אוקראינה - אל על מחזירה אותן. מהלך זה מהווה חלק ממהלך נרחב יותר עליו הכריזה אל על לפני מספר חודשים במסגתו מבטלת החברה בהדרגה את UP ועוברת לחלוקה לפי מחלקות רגילות.

קראו עוד בכלכליסט

לפי אל על, שירותי מחלקת העסקים יוצעו מחדש בקווים לברלין ולקייב החל בעוד כחודשיים. עד ה-14.10 יפעלו הטיסות ליעדים אלה עדיין תחת המותג UP, משמע לא יוצעו בהן מחלקות עסקים.

אל על UP. מתבטלת בהדרגה, צילום: סיון פרג אל על UP. מתבטלת בהדרגה | צילום: סיון פרג אל על UP. מתבטלת בהדרגה, צילום: סיון פרג

הטיסות לברלין יפעלו במתכונת של 10 טיסות שבועיות במטוסי 737-900 והטיסות לקייב יפעלו במתכונת של 8 טיסות שבועיות במטוסי 737-800.

חלק חשוב במיוחד בטיסות במחלקות העסקים החדשות לא יוצע ללקוחות אל על: השהיה בטרקלין העסקי לפני הטיסה. לפי אל על, הסיבה לכך היא שהטיסות ימשיכו להמריא מטרמינל 1. עם זאת – נוסעים שיטוסו לישראל יזכו לשרותי טרקלין בשדות התעופה בברלין ובקייב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות