אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוצים משפחה? סעו לאמריקה: האפלייה בהליך הפונדקאות - במספרים

בשנה שעברה, כשהממשלה מנעה מבג"ץ לקבל החלטה לטובת זוגות חד מיניים, העלנו סרטון שמסביר בפשטות את האפלייה כנגד הומואים בהליך פונדקאות. היום נראה שהוא רלוונטי מתמיד

23.07.2018, 14:38 | עמרי מילמן

לפני שנה, כשהממשלה סינדלה את בג"ץ ומנעה ממנו לקבל החלטה לטובת זוגות חד מיניים, העלנו סרטון שמסביר בפשטות את האפלייה כנגד הומואים בכל הנוגע לפונדקאות. 

קראו עוד בכלכליסט

בינתיים הממשלה והכנסת הספיקו להשלים את החקיקה שעיגנה את האפליה והמחירים שתראו כאן בכל הנוגע לעלויות בארה"ב רק הלכו וגדלו, בעיקר בגלל קשיים בעולם הביטוח ועלויות הרפואיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מה לעשות שלילדים גם יש זכויות, והרצון להעניק לגיטמציה לכל סטייה, הוא לא סיבה מוצדקת
לאמלל ילדים. אומלל ילד שנולד לזוג גברים, שגם עם עצמם הם לא ממש מסתדרים. אבל ההומואים לא יתנו תשובה לגבי זכויות הילד. הם יצחקו, יקראו לכם חשוכים, יגידו שהדתיים מוצצים את האנושות כולה. אבל לא יענו כך שילד שיוולד במצב כזה הוא אומלל.
יהודי  |  27.07.18
11.
הדרישה למימון הפונדקאות לגברים מחוצפת, אלק "שוויון"
חוק הפונדקאות מעלה את חמת הלהט"ב, כי הוא מממן את תהליך הפונדקאות היקר לנשים עקרות ולא להומואים. מבחינתם, הומו שקול לאישה עקרה. כמובן שאין להשוות בין המחויבות ההדדית במדינה להגנה על זה על זה ממחלה (במקרה הזה עקרות) לדרישה לתת מתנה של ילד לכל דורש. זה כמו שהמדינה מממנת ניתוח פלסטי לשקם אנשים שנפגעו בשריפה, אבל לא תממן ניתוח פלסטי לכל מי שרוצה. האם יש בכך הפליה של הטראנסג'נדרים?
דג  |  26.07.18
לכל התגובות