אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביה"ד לעובדי נמל אשדוד: חזרו לפרוק את אוניות המלט צילום: אבי רוקח

ביה"ד לעובדי נמל אשדוד: חזרו לפרוק את אוניות המלט

חברת נמל אשדוד לבית הדין לאחר שעובדי סקטור התפעול בנמל סירבו לפרוק אוניות מלט ברציפי הנמל בטענה שחסר כוח אדם המתחייב לפי ההסכמים בין הנמל לעובדים

23.07.2018, 14:47 | תומר הדר

בית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע הורה אתמול לעובדי נמל אשדוד לקיים את ההסכמים החתומים והוציא צו המורה לעובדים לחזור לעבודה מלאה בפריקת אוניות המלט בעלות מנגנון לפריקה עצמית.

קראו עוד בכלכליסט

קודם לכן פנתה חברת נמל אשדוד לבית הדין לאחר שעובדי סקטור התפעול בנמל סירבו לפרוק אוניות מלט ברציפי הנמל. לפי עובדי סקטור התפעול, נדרשים שלושה אתתים (האחראים על העברת הוראות למפעילי עגורנים) לפריקת המלט אך בפועל במקום שהה רק אתת אחד. לדברי ההנהלה הנושא מעוגן בהסכמים בין הנמל לעובדים שנקבעו עוד בשנת 2001.

מהנהלת חברת נמל אשדוד נמסר: "דווקא בעיצומו של משא ומתן לרפורמה החליטו העובדים להפר הסכמים ולשבש את העבודה על אניות המלט. נמל אשדוד נאבק על מנת לשמור על לקוחותיו ורמת השרות הניתנת להם. העובדים חייבים להבין שראשי הוועדים לא רואים את הדברים בצורה הזו. חברת הנמל תמשיך להיאבק בכדי שלקוחות הנמל ייהנו משירות יעיל וזמין עבורם".

נמל אשדוד נמל אשדוד נמל אשדוד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
ביזיון
פשוט לא לאמין פעם עם העובדים שמונעים את קליטת הסוורים החדשים ופעם זאת ההנהלה שפתאום לא לחוצה על קליטת הסווורים החדשים עשרות סוורים(שסיימו בהצלחה את המיונים)והיו אמורים להיקלט בנמל לפני מספר חודשים יושבים בבית(התפטרו אחרי שהנמל קרא להם להתייצב לתחילת קורס שבוע מראש!×2)אנשים עם משפחות ומשכנתא על הראש בלי ההכנסה העיקרית של הגבר וזה לא מעניין לאף אחד ת'תחת פשוט בושה##כלכליסט## תתעוררו ותעלו את זה לסדר היום
סוור חדש  |  23.07.18