אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בועז סימונס מקבוצת לבנת מונה לדירקטור בישראמקו צילום: יח"צ

בועז סימונס מקבוצת לבנת מונה לדירקטור בישראמקו

שותפות חיפוש האנרגיה, המחזיקה בכמעט 29% ממאגר תמר, הודיעה הערב על מינויו של סימונס לדירקטור; בנוסף משמש כסמנכ"ל תעבורה אחזקות

23.07.2018, 21:44 | חזי שטרנליכט

שותפות חיפושי האנרגיה ישראמקו, הודיעה הערב (ב') כי מינתה את מנהל העסקים הראשי של קבוצת לבנת בועז סימונס לדירקטור בחברה. ישראמקו הינה שותפות חיפושי אנרגיה שהנכס המרכזי שלה הוא החזקה של 28.75% במאגר הגז תמר. השותפות מוחזקת בשרשור על ידי קבוצת חברות שבעל המניות העיקרי בהן הוא חיים צוף, שנמצא בקשר עם קובי מימון. בחלק מהאחזקות בישראמקו יש נתח שמוחזק על ידי קבוצת לבנת. 

חיים צוף, מבעלי ישראמקו, צילום: אוראל כהן חיים צוף, מבעלי ישראמקו | צילום: אוראל כהן חיים צוף, מבעלי ישראמקו, צילום: אוראל כהן

סימונס (53) מכהן בשנים האחרונות בתפקיד מנהל העסקי הראשי של קבוצת אברהם לבנת, ובמקביל משמש בתפקיד סמנכ"ל תעבורה אחזקות.. הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

בין תפקידיו הנוספים, דירקטור בגופים נוספים המהווים חלק מהגופים המחזיקים בישראמקו ובהם חברת אקויטל, שותפות יואל, חברת נפטא ומספר חברות פרטיות מקבוצת אברהם לבנת.

שווי השוק של ישראמקו נאמד בכ-4.8 מיליארד שקל. הכנסות השותפות ברבעון הראשון של 2018 הסתכמו בכ-379.7 מיליון שקל, ברווח תפעולי של 299.7 מיליון שקל וברווח נקי המיוחס לבעלי המניות בהיקף של 276.7 מיליון שקל. ההון העצמי של השותפות נאמד בכ-2.1 מיליארד שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות