אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלפו לרשת תמונות של הפיקסל 3, סמארטפון העילית הבא מבית גוגל צילום: PhoneDesigner

דלפו לרשת תמונות של הפיקסל 3, סמארטפון העילית הבא מבית גוגל

הטלפון, שצפוי להיחשף בחודשים הקרובים, יזכה בגב זכוכית, יכולת טעינה אלחוטית ויהיה מסוגל לתפקד כרמקול חכם כשיונח על משטח ייעודי; ואולם, עיצובו אפור מאוד, ונראה כמו של רוב המתחרים בקטגוריית הפרימיום

30.07.2018, 13:38 | רפאל קאהאן

גוגל צפויה לחשוף את הדור השלישי של מכשירי הפיקסל מתוצרתה בין ספטמבר לאוקטובר. פרטים על שני הטלפונים, פיקסל 3 ופיקסל 3 XL, כבר החלו לטפטף לרשת ועתה דלפו גם תמונות של דגם XL, שהתפרסמו בפורום אתר XDA Developers.

קראו עוד בכלכליסט

העיצוב, כך נראה, מהווה יישור קו עם סגנון התצוגה ללא שוליים והמגרעת בראש המסך, טרנד שהשיקה אפל באייפון X. הפיקסל 3 XL יזכה לגוף מזכוכית בעל מסגרת מתכת, כשבחזיתו שני רמקולים - תצורת עיצוב שאיפיינה במשך שנים רבות את HTC וסוני.

מכשיר הפיקסל 3 XL, צילום: XDA-Developers מכשיר הפיקסל 3 XL | צילום: XDA-Developers מכשיר הפיקסל 3 XL, צילום: XDA-Developers

רמקול אחד יוטמע במגרעת המסך בחלקו העליון ואילו השני - מתחתיו, בתוך "סנטר" מוגדל. מדובר בבחירה עיצובית תמוהה, שכן כל היצרניות מנסות להגדיל עד כמה שאפשר את חלקו של המסך בשטח הפנים של הטלפון. גוגל יכלה למצוא פיתרון אלגנטי יותר, כמו למשל להטמיע את הרמקול בתוך מגרעת נוספת בתחתית התצוגה.

עיצוב סטנדרטי ושגרתי למראה. פיקסל 3 XL, צילום: PhoneDesigner עיצוב סטנדרטי ושגרתי למראה. פיקסל 3 XL | צילום: PhoneDesigner עיצוב סטנדרטי ושגרתי למראה. פיקסל 3 XL, צילום: PhoneDesigner

על פי דיווח של אתר AndroidAuthority שנשען על ניתוח קוד גרסת המפתחים של מערכת ההפעלה המיועדת למכשיר, הפיקסל יזכה למנגנון טעינה אלחוטי. הוא אמור להיכנס לפעולה כאשר המכשיר יונח על משטח הטעינה שלו, שיוכל לתפקד גם כרמקול חכם. לפי הערכות, גב הזכוכית ישלב שני סוגי זכוכית ברמת חספוס שונה, בחלקים שונים בו.

חזית הטלפון, צילום: XDA-Developers חזית הטלפון | צילום: XDA-Developers חזית הטלפון, צילום: XDA-Developers

לפי הערכות, הפיקסל 3 הבסיסי יהיה בעל מסך של 5.3 אינץ' ואילו דגם ה-XL יזכה במסך של 6.2 אינץ'.

עדיין לא ידוע אילו מצלמות יקבל הטלפון, אם כי הדגמים הקודמים זכו לביקורות מהללות בתחום יכולות הצילום, ויש להניח שגוגל תרצה לשמור על המוניטין שיצרו עבורה. לשני הדגמים צפויה להיות מצלמת סלפי כפולה, שיתכן שתשמש גם ככלי אימות זהות שישלים את סורק טביעות האצבע שבגבם.

לעומת זאת, המצלמה הראשית תתבסס על חיישן בודד, בניגוד לטרנד המצלמות הכפולות שהפך לסטנדרט בשנה האחרונה. השקת סדרת הפיקסל הקודמת לוותה באקורד צורם: משתמשים התלוננו על ליקויים בתצוגה, שגרמו להופעת מריחות, טשטושים והפרעות גרפיות. גוגל התעלמה בתחילה מהתלונות, אך לאחר שהבינה שמדובר בתופעה בעייתית ונרחבת משהעריכה, הפיצה עדכון תוכנה שפתר את הבעיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות