אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברן דיווחה על החוזה הגדול בתולדותיה: פרויקט חקלאי באפריקה בכ-325 מיליון דולר קרדיט: קבוצת ברן

ברן דיווחה על החוזה הגדול בתולדותיה: פרויקט חקלאי באפריקה בכ-325 מיליון דולר

בנוסף, חברת שירותי ההנדסה בתחומי המים והחקלאות דיווחה על זכייה בשני פרויקטים נוספים ביבשת בהיקף מצטבר של כ-70 מיליון שקל

30.07.2018, 16:26 | חזי שטרנליכט

חברת שירותי ההנדסה בתחומי המים והחקלאות ברן דיווחה היום (ב') על החוזה הגדול בתולדותיה. החברה דיווחה על סדרה של פרויקטים במדינה אפריקאית בתחומי תשתיות המים והפיתוח החקלאי, ובהם גם פרויקט בהיקף של 300 עד 350 מיליון דולר שנחשב לפרויקט הגדול בתולדות החברה. ההיקף המצטבר של שלושת הפרויקטים שדיווחה עליהם החברה, נע בין 355 מיליון דולר ל-428 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

לפי ההערכות של ברן, היקפו המשוער של הפרויקט הראשון, בצבר הפרויקטים שעליהם דיווחה, אשר במהותו הינו פרויקט יעוץ והנדסה, עומד על סך של בין 5 ל-8 מיליון דולר והוא לתקופה של כ-12 חודשים.

היקפו המשוער של פרויקט שני, בתחום תכנון ביצוע מתחום התשתיות והחקלאות, עומד על סך של בין 50 ל-70 מיליון דולר לתקופה של בין שנתיים לשלוש. היקפו המשוער של הפרויקט השלישי עומד על סך של בין 300 ל-350 מיליון דולר לתקופה של בין 5 ל-6 שנים.

בברן הדגישו כי הפרויקטים לעיל הינם עצמאים ולא קיימת תלות ביניהם. כמו כן, ביצוע שלושת הפרויקטים האמורים כפוף לחתימה על הסכמים מפורטים בהמשך.

שרון זייד מנכ"ל קבוצת ברן, קרדיט: קבוצת ברן שרון זייד מנכ"ל קבוצת ברן | קרדיט: קבוצת ברן שרון זייד מנכ"ל קבוצת ברן, קרדיט: קבוצת ברן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות