אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר עמידר לשעבר יצחק לקס מונה למנכ"ל משותף בקבוצת אלדד פרי צילום: ענר גרין

יו"ר עמידר לשעבר יצחק לקס מונה למנכ"ל משותף בקבוצת אלדד פרי

לקס עמד לפני מספר חודשים במרכזו של דו"ח מבקר מדינה שעסק במינוי מקורבים בהנהגתו בארגון. עם זאת הוא חתום על מספר יוזמות לקידום הדיור הציבורי

30.07.2018, 20:20 | נמרוד בוסו

יצחק לקס, מי שכיהן עד לפני שנה כיו"ר דירקטוריון עמידר, מונה למנכ"ל משותף בקבוצת "פרי נדל"ן", לצידו של אלדד פרי. בעברו שימש לקס גם כיו"ר מכבידנט וכיו"ר איילון אחזקות. כיום משמש לקס גם כיו"ר בית המכביה, ונחשב לדמות מקושרת היטב במסדרונות השלטון.

קראו עוד בכלכליסט

כהונתו של לקס כיו"ר "עמידר" הסתיימה בטונים צורמים, כאשר לפני מספר חודשים, היה אחד הדמויות המרכזיות בדו"ח מבקר מדינה חריף, אשר ביקר בעיקר את מדיניות מינויי המקורבים שקידם לקס בארגון, והתקשרויות שנעשו על ידו ללא מכרז. עם זאת היה לקס אחראי למספר מהלכים שקידמו את הדיור הציבורי, ובראשם יוזמתו לגיוס חוב בהיקף של מיליארד שקל בשוק ההון לטובת רכש דירות, אשר יצאה לפועל לפני כחצי שנה.

יצחק לקס, צילום: נמרוד גליקמן יצחק לקס | צילום: נמרוד גליקמן יצחק לקס, צילום: נמרוד גליקמן

מלבד מינויו של לקס ביצעה פרי נדל"ן שני מינויים נוספים לתפקידים בכירים. שון מאואר, שכיהן כ־20 שנה כסמנכ"ל הכספים בחברת נכסים ובניין, מונה לתפקיד סמנכ"ל כספים בקבוצה. ואילו אילן פייגלמן, ששימש בתפקיד סמנכ"ל הביצוע של חברת תדהר במשך 18 שנים, מונה למנכ"ל חברת סולארא, חברת הביצוע של קבוצת אלדד פרי.

אלדד פרי, יו"ר ומנכ"ל משותף בקבוצה, אמר כי הקבוצה עומדת לקראת כניסה לפרויקטים חדשים ולקראת תנופת ביצוע של כ-2,000 יחידות דיור ומבני משרדים ומסחר שחלקם כבר החלו להיבנות. "השנה אכלסנו מאות דירות בהצלחה אבל האתגרים שעומדים בפנינו חייבו את חיזוק שדרת הניהול מתוך מטרה לבנות את הפרויקטים בצורה איכותית, יעילה ומהירה. אני מאמין שהמנהלים שגייסנו בחודשים האחרונים יסייעו לנו גם באתגרי הביצוע וגם בפיתוח הפעילות של החברה לכיוונים נוספים ופרויקטים גדולים וחדשים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות למר ליאור ברדוגו שניהל עד לאחרונה את חברת אלדד פרי נדל"ן, אחת מהחברות בקבוצה".

בין הפרויקטים שבונה היום החברה ניתן לציין את פרויקט "פרי פלייס" בכניסה לעיר רחובות הפרויקט שיכלול 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, וכ־30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים ומלונאות. עוד משווקת החברה את פרויקט "Peri Network", בניין משרדים חדש שיוקם במסגרת קבוצת רכישה בפארק העסקים בחולון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות