אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אמדוקס אלי גלמן פורש - הסמנכ"ל שוקי שפר יחליפו בתפקיד צילום: נתן דביר

מנכ"ל אמדוקס אלי גלמן פורש - הסמנכ"ל שוקי שפר יחליפו בתפקיד

גלמן יפרוש בסוף שנת הכספים וימשיך לכהן כחבר דירקטוריון; שפר מכהן כנשיא החטיבה העסקית של אמדוקס; החברה פספסה במעט את תחזית ההכנסות של השוק בסיכום הרבעוני, הורידה את התחזית השנתית; במהלך הרבעון ביצעה אמדוקס תוכנית רכישה עצמית של 90 מיליון דולר

01.08.2018, 08:21 | דרור רייך

שינויים בצמרת חברת אמדוקס: אלי גלמן, נשיא ומנכ"ל החברה, החליט לפרוש מתפקידו בסוף שנת הכספים 2018, לאחר שמונה שנות כהונה. יחליף אותו בתפקיד שוקי שפר, סמנכ"ל בכיר ונשיא החטיבה העסקית של אמדוקס. אלי גלמן ימשיך להיות פעיל באמדוקס כחבר בדירקטוריון.  

קראו עוד בכלכליסט

"במשך שלושה עשורים לאמדוקס וללקוחותינו היתה הזכות ליהנות משירותיו ומנהיגותו של אלי גלמן, כולל כמנכ"ל במשך שמונה השנים האחרונות", אמר רוברט מיניקוצ'י, יושב ראש דירקטוריון החברה. "תרומתו הבלתי נלאית של אלי ליצירת ערך עבור עובדי אמדוקס, לקוחותיה ובעלי המניות שלה אינה יכולה להיות מודגשת מספיק. אנו אסירי תודה על שהוא החליט להישאר כחבר דירקטוריון כיוון שאנו מאמינים שהידע המעמיק שלו בחברה ובתעשייה יאפשרו לו לתרום תרומה משמעותית גם בשנים הבאות", הוסיף מיניקוצ'י.

אלי גלמן. פורש מתפקידו כמנכ"ל אמדוקס, לאחר שמונה שנות כהונה, צילום: נתן דביר אלי גלמן. פורש מתפקידו כמנכ"ל אמדוקס, לאחר שמונה שנות כהונה | צילום: נתן דביר אלי גלמן. פורש מתפקידו כמנכ"ל אמדוקס, לאחר שמונה שנות כהונה, צילום: נתן דביר

אמדוקס היא ספקית מובילה של תוכנה ושירותים לחברות תקשורת ומדיה; החברה הודיעה על פרישתו של גלמן במקביל לפרסום הדוחות המסכמים של הרבעון הפיסקאלי השלישי. החברה רשמה ברבעון צמיחה של 3.7% בהכנסות ל-1.002 מיליארד דולר - תחזיות האנליסטים עמדו על 1.008 מיליארד דולר.

בשורה התחתונה רשמה אמדוקס רווח נקי של 147.5 מיליון דולר, 1.03 דולר למניה, לעומת 150.4 מיליון דולר או 1.02 למניה ברבעון המקביל.

בהתאם לכך אישר דירקטוריון החברה דיבידנד של 25 סנט למניה ותוכנית רכישה עצמית בסכום של 90 מיליון דולר שבוצעה במהלך הרבעון. אמדוקס הורידה במעט את התחזיות להמשך השנה: החברה צופה עתה צמיחה של 2.2% עד 3.2% בהכנסות, לעומת התחזית הקודמת של 2.3% עד 4.3%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות