אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמיד רציתם סקייטבורד מעופף? כעת יש לכם הזדמנות לקנות את הפריט המקורי מ"בחזרה לעתיד 2" צילום: Universal

תמיד רציתם סקייטבורד מעופף? כעת יש לכם הזדמנות לקנות את הפריט המקורי מ"בחזרה לעתיד 2"

ולא רק אותו. גם הז'קט שלבש הריסון פורד בעת ששיחק את האן סולו ב"מלחמת הכוכבים, האימפריה מכה שנית" ועוד 600 חפצים מסרטים יוצאו למכירה פומבית בלונדון. על פי בית המכירות הפומביות Prop Store המכירה תכלול כמה מהחפצים האיקוניים ביותר בתולדות הקולנוע

05.08.2018, 18:08 | שירות כלכליסט
הז'קט שלבש הריסון פורד בעת ששיחק את האן סולו ב"מלחמת הכוכבים, האימפריה מכה שנית", צפוי להימכר תמורת עד מיליון פאונד במכירה פומבית בחודש הבא.

פריט הלבוש הוא אחד מתוך 600 פריטים שיוצאו למכירה באירוע מכירת חפצים מסרטים שייערך בלונדון. כמו כן יוצעו למכירה הסקייטבורד המעופף של מרטי מקפליי מ"בחזרה לעתיד 2", ותחפושת ידי המספריים של אדוארד אותו שיחק ג'וני דפ.

הז הז'קט של האן סולו | צילום: גטי אימג'ס הז

בית המכירות הפומביות Prop Store אמר שהמכירה תכלול כמה מהחפצים האיקוניים ביותר בתולדות הקולנוע של זמננו.

מעריצי מלחמת הכוכבים יוכלו גם להגיש הצעות עבור קסדת חייל סער מהסרט A New Hope, שצפויה לעמוד למכירה תמורת 60,000 פאונד. קסדה דומה מהסרט האחרון בסדרה, "הג'דיי האחרון", עשויה להימכר תמורת 50,000 פאונד, כשהרווחים צפויים לעבור לארגון הצדקה NSPCC.

חרב אור בה נופף אנאקין סקייווקר בסרט The Revenge of the Sith צפויה להימכר בעד 100,000 פאונד.

ביוני נמכר במכירה פומבית בניו יורק כלי הנשק בו השתמש הריסון פורד ב"חזרתו של הג'דיי" תמורת 550,000 דולר.

סקייטבורד מעופף של מרטי מקפליי, צילום: Universal סקייטבורד מעופף של מרטי מקפליי | צילום: Universal סקייטבורד מעופף של מרטי מקפליי, צילום: Universal

המכירה הפומבית הנוכחית תיערך ב-BFI Imax בלונדון, היכן שהפריטים יוצגו לציבור בין ה-6 וה-20 בספטמבר.

מ-Prop Store נמסר שהשוט בו השתמש פורד בסרט ה"מקדש הארור" מסדרת אינדיאנה ג'ונס צפוי להימכר תמורת בין 50 ל-70 אלף פאונד, בעוד הכובע אותו חבש בסרט "שודדי התיבה האבודה" צפוי להימכר תמורת 200 ל-300 אלף פאונד.

פריטים נוספים שיעמדו למכירה כוללים את החלוק שלבש בראד פיט בתפקידו כטיילר דירדן בסרט "מועדון קרב", והכובע של חברת Bubba Gump Shrimp מהסרט פורסט גאמפ, אותו חבש טום הנקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות