אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיירוול ה-FortiGate 500E של פורטינט קיבל המלצה מטעם מעבדות NSS במבדק ה-NGFW

פיירוול ה-FortiGate 500E של פורטינט קיבל המלצה מטעם מעבדות NSS במבדק ה-NGFW

הפיירוול של הדור הבא FortiGate קיבל דירוג "מומלץ" בפעם החמישית ברציפות – חסם 100% מניסיונות ההתחמקות והשיג מינימום ירידה בביצועים בבדיקת SSL

01.08.2018, 11:56 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הציגה את תוצאות מבדק ה-(NGFW (Next-Generation Firewall השנתי של מעבדות NSS. הפיירוול של הדור הבא FortiGate 500E השיג יעילות אבטחה כוללת של 99.31% ועלות בעלות כוללת נמוכה. מדובר בשנה החמישית ברציפות שבה פורטינט מקבלת דירוג "מומלץ" מטעם מעבדות NSS, דבר אשר מוכיח כי פיירוול ה-FortiGate מספק את השילוב הנכון של אבטחה, ביצועים וערך, ונועד להתמודד עם עומסי העבודה התובעניים ביותר של ימינו.

עם אימוץ יישומי ענן ו-SaaS, נרשמה עלייה משמעותית בתעבורת ה-SSL (פרוטוקול אבטחת שכבת התעבורה) המוצפנת ובמעבדות NSS מעריכים כי כ-75% מכלל התעבורה הארגונית תוצפן עד שנת 2019. כדי להתחרות בהצלחה בשוק של היום, ארגונים אינם יכולים להרשות לעצמם להתפשר על ביצועים עסקיים לטובת אבטחה. לכן, חיוני כי הם יבחרו בפתרון פיירוול של הדור הבא המשלב ביצועי בדיקת SSL גבוהים יחד עם דיוק ברמה גבוהה. תוצאות מבדק ה-NGFW מוכיחות כי פורטינט מספקת את השילוב הנכון של ביצועי בדיקות SSL יחד עם דיוק בזיהוי איומים מוכרים ובלתי מוכרים, המספקים פתרון חדשני אשר עומד בקצב של פריסות הענן השונות. בנוסף, פורטינט מספקת כלי מוכח לשימוש עתידי המשלב אבטחת פיירוול של הדור הבא יחד עם SD-WAN, ומאפשר בדיקת SSL לשם גישה ישירה ליישומי SaaS באינטרנט.

עוד עולה מהמבדק כי פורטינט מספקת את ביצועי האבטחה המקיפים הגבוהים ביותר ואת עלות הבעלות הכוללת הנמוכה מבין הספקים המשתתפים, דבר המחזק אף יותר את מיצובו של הפיירוול של הדור הבא FortiGate כבחירה האולטימטיבית מבחינת אבטחה, ביצועים וערך. FortiGate חסם 100% מניסיונות ההתחמקות והצטיין במניעת איומים מוכרים ובלתי מוכרים עם דירוג יעלות כולל של 99.3%. כמו כן, פורטינט הצטיינה בפרמטר של מחיר/ביצועים עבור מוצרי NGFW בקרב 10 הספקים שנבדקו. פיירוול ה-FortiGate 500E דורג על ידי מעבדות NSS ב-6,753 Mbps – גבוה יותר מן הדירוג של פורטינט עצמה, העומד על 5,200 Mbps.

הפתרונות של פורטינט הוכיחו עצמם באופן עקבי כבעלי יעילות אבטחה מעולה, תכונות מתקדמות וביצועים מעולים בשעת מבחן. המחויבות של פורטינט לבדיקות ולתיקוף הביאה לכך שפתרונות החברה זכו לדירוג "מומלץ" על יד מעבדות NSS על פני שמונה מבחנים קבוצתיים שונים: מערכות למניעת חדירה למרכזי נתונים; כניסה מאובטחת למרכזי נתונים; מערכות למניעת פרצות; מערכות מניעת חדירה של הדור הבא; מערכות איתור פרצות; פיירוול של הדור הבא; פיירוול יישומי ווב; הגנת נקודות קצה מתקדמת.

כל פתרונות פורטינט המומלצים על ידי מעבדות NSS מתוכננים לפעול יחד כחלק מארכיטקטורת אבטחה הוליסטית באמצעות מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט, המספק פתרון אבטחה עוצמתי ומשולב עם כל נקודות הקצה על פני כל שטח ההתקפה.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "בדיקות ותיקוף על ידי מבדקים של צד ג' וארגונים כמו מעבדות NSS מסייעים ללקוחות לבחור את פתרון האבטחה הטוב ביותר המציע יעילות, ביצועים ועלות כוללת אופטימלית. כדי לחזק את המחויבות שלנו לספק ללקוחות טכנולוגיה וביצועים מעולים, פורטינט מפרסמת בצורה שקופה את נתוני ביצועי ה-SSL, המוכיחים כי החברה מספקת פיירוול אמין של הדור הבא, בעל גישה לענן עם תאימות ל-SSL, המאפשר אימוץ מוצלח של הענן ופריסות SD-WAN. המוצרים של פורטינט קיבלו ציונים מן הגבוהים בתעשייה והדבר מספק ביטחון ללקוחות לבחור בפתרונות האבטחה שלנו".

ג ג'ון מדיסון ג

ויקראם פאטאק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי, "פיירוול ה-FortiGate של פורטינט הוכיח לא רק את יעילותו במבדק האחרון, אלא גם הדגים נתוני עלות בעלות כוללת וביצועי SSL מרשימים במיוחד. על פי תוצאות המבדק השנתי, אני ממליץ לכל חברה אשר מעוניינת לפרוס NGFW לבחון את פתרון הפיירוול FortiGate של הדור הבא של פורטינט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות