אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שני מטוסי אל על קורקעו באמסטרדם ומדריד בשל תקלות, הנוסעים הועברו לבתי מלון צילום: סיוון פרג'

שני מטוסי אל על קורקעו באמסטרדם ומדריד בשל תקלות, הנוסעים הועברו לבתי מלון

במטוס שנחת באמסטרדם התגלה סדק בשמשה ומטוס אחר של החברה שנחת בצהריים במדריד נפגע מציפור שחדרה למנוע

01.08.2018, 17:41 | תומר הדר

יום בעייתי לאל על: ל"כלכליסט" נודע כי במטוס אל על שנחת באמסטרדם התגלה סדק בשמשה - והחברה נאלצה לקרקעו. במקביל - מטוס אחר של החברה שנחת היום בצהריים במדריד נפגע מציפור שחדרה למנוע והמטוס קורקע. שני המטוסים יתוקנו בהקדם. בינתיים שיכנה אל על את הנוסעים בבתי מלון.

מאל על נמסר: "בשל תקלה שהתגלתה במטוס שנחת באמסטרדם מתבצעים כעת התיקונים הנדרשים. אנשי אל על במקום טיפלו בנוסעים והחברה דאגה לשכן אותם בבתי מלון בעיר. חלק מהנוסעים ייצאו ארצה בטיסות חלופיות בשעות הערב ובלילה וחלק ישובו ארצה מחר. במדריד התגלתה לאחר הנחיתה ציפור במנוע וכעת המטוס מטופל. אנשי אל על דאגו לשכן את הנוסעים בבתי מלון בעיר והמטוס ייצא ארצה לאחר השלמת התיקון. אנו מתנצלים על חוסר הנוחות אולם לא מתפשרים על נושא הבטיחות".

ארכיון, צילום: אל על ארכיון | צילום: אל על ארכיון, צילום: אל על

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות58 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

58.
טסתי בהרבה חברות אירופאיות ולמעשה
לא היו הבדלים גדולים בינן לבין אל על. אותה צפיפות ברגליים, עיכובים וכו... חוץ מהארוחה שהייתה נראית קצת יותר אכילה לא היה הרבה שוני. סוויס הייתה החברה הדייקנית ביותר ודווקא הפאדיחה הגדולה ביותר הייתה אצל בריטיש, שדפקו לנו יום שלם עם טיסה שבוטלה ללא הסברים וללא מענה (רק בעזרת תושייה של חברים הצלחנו לעבור לטיסה של.... אל על...אבל 12 שעות לאחר מועד הטיסה של בריטיש). מה שכן, הגשנו בקשה לפיצוי מבריטיש וקיבלנו פיצוי של 1000 שקלים לנוסע בלי יותר מדי שאלות.
רן  |  17.10.18
55.
עורו אחים
עורו אחים משנתכם כי המלחמה כבר החלה, והאוייב הוא בתוכנו. הימין והרבנים מאיימים: על השמאלנים, על החופשיים, על ההומואים, על החילוניים, על הבנות היפות, על הסופרים, על אנשי הרוח, על הארכיאולוגים, על ההסטוריונים, על הרפורמים, על הפמיניסטים, על האתיופים ושאר קהה העור, על השופטים, על דורשי הצדק והשיוויון, על שוחרי השלום, על אוהבי החיים, על רודפי האמת, על אוהבי הבריות, על הטבע והיופי ועתה גם על הדרוזים ושאר המיעוטים בקירבנו. אולי במקום להתגייס לצבא של הרשעים שמפלא לטובה את השרצים שלהם...
השולחן ארור הוא  |  06.08.18
לכל התגובות