אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש כסא שמור: יעקב פרי יחליף את פנינה תמנו שטה בדירקטוריון רפק צילום: אלכס קולומיסקי

יש כסא שמור: יעקב פרי יחליף את פנינה תמנו שטה בדירקטוריון רפק

פרי, שיחליף את חברת מפלגתו לשעבר ביש עתיד, ישמש כדח"צ בחברת התקשורת והמחשוב של תנחום אורן; לאחרונה עזב פרי את הכנסת על רקע תחקיר "עובדה" - שחשף פרטים על כך שלא שירת בצבא

01.08.2018, 17:53 | חזי שטרנליכט

תפקיד חדש ליעקב פרי, חבר הכנסת והשר לשעבר שעזב את הכנסת בתחילת חודש פברואר האחרון על רקע התחקיר של "עובדה" שחשף פרטים על כך שלא שירת בצבא. פרי חוזר לפעילות בשוק ההון וימונה לתפקיד של דירקטור חיצוני בחברת רפק תקשורת ותשתיות, חברה קטנה במונחי שוק ההון ששווי השוק שלה נאמד בכ-125.8 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

נראה שכיסא הדח"צ בחברה "שמור" ליוצאי יש עתיד, שכן עם עזיבתו של פרי את הכנסת, חזרה בעקבות התפטרותו חברת הכנסה פנינה תמנו-שטה אל המשכן, בשל מיקומה ברשימת "יש עתיד". תמנו-שטה כיהנה עד לחודש מארס האחרון בתפקיד דירקטורית חיצונית ברפק.

יעקב פרי, צילום: אלכס קולומיסקי יעקב פרי | צילום: אלכס קולומיסקי יעקב פרי, צילום: אלכס קולומיסקי

פרי (74) כיהן בעברו בתפקיד שר המדע ובתור חבר כנסת מטעם "יש עתיד". בעולם העסקי, קודם כניסתו לפוליטיקה שימש בתור יושב הראש של בנק מזרחי-טפחות ולפני כן בתור מנכ"ל חברת התקשורת סלקום. קודם לכן שירת בתפקיד ראש שירות הביטחון הכללי, תפקיד שאותו סיים ב-1995. פרי הוא בוגר תואר במזרחנות והיסטוריה של ארץ ישראל מאוניברסיטת תל אביב.

לחברת רפק שבשליטת תנחום אורן, פעילויות בתחום ייצור החשמל בתור שותפה בפרויקטים להקמת תחנת כח וייצור חשמל סולארי, וגם פעילויות בתחומי הסחר והיא מייצגת חברות בתחום הבטחוני. לרפק גם החזקה של 50% בחברת אלמור שעוסקת בהקמת פרויקטים בתחום האנרגיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות