אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איציק ברוך וישראל לוי חתמו עסקת קומבינציה בשכונת מורשה: יבנו 144 דירות צילום: כפיר זיו

איציק ברוך וישראל לוי חתמו עסקת קומבינציה בשכונת מורשה: יבנו 144 דירות

זה הפרויקט השני שמקדמת חברת "רמות בעיר" בשכונה ברמת השרון. במסגרת העסקה יקבלו בעלי הקרקע הפרטית 62 דירות. כיום בונה החברה 588 דירות

01.08.2018, 18:37 | נמרוד בוסו

חברת רמות בעיר, בבעלות משותפת של היזמים איציק ברוך וישראל לוי, דיווחה לרשות ני"ע כי חברת בת שבבעלותה חתמה על עסקת קומבינציה עם תשעה בעלי צמודי קרקע ברחוב שבי ציון בשכונת מורשה ברמת השרון, להקמת פרויקט בנייה רוויה.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בחברה בבעלות פרטית, אך כזו המחויבת בדיווח בשל הליך הנפקת אג"ח שהשלימה החברה בחודש מרץ האחרון.

איציק ברוך מבעלי החברה, צילום: כפיר זיו איציק ברוך מבעלי החברה | צילום: כפיר זיו איציק ברוך מבעלי החברה, צילום: כפיר זיו

במסגרת העסקה, שנחתמה אתמול (ג') יקבלו בעלי הקרקע הפרטית תמורה של 43% מהפרויקט. בשלב זה מקדמת החברה את התוכנית ולכן לא ברור מה יהיה מספר הדירת הסופי, אך בחברה מעריכים כי על סמך אופי הבינוי בשכונה כיום, יינתן אישור לבניית 144 דירות, בבניינים בני 20 קומות מהן 62 לפחות יועברו לבעלי הדירות. העסקה נחתמה בכפוף לתנאים מתלים בינהם אישור התב"ע תוך פרק זמן קצוב וכן שהתב"ע תכלול לפחות 144 יחידות דיור.

מדובר בפרויקטי השני שמקדמים ברוך, בעלי קבוצת יובלים, ולוי, בעלי ישראל לוי נדל"ן, בשכונת מורשה. בימים אלה מקימה רמות בעיר את פרוייקט הפינוי-בינוי "רמות השרון" ברחוב החלוץ, במסגרתו נבנים ארבעה מגדלים בני 23-26 קומות, בהם 588 דירות חדשות במקום 168 דירות ותיקות. המגדל הראשון צפוי להתאכלס ב-2019.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות