אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת בסר מארגנת קבוצת רכישה בלונדון

חברת בסר מארגנת קבוצת רכישה בלונדון

הקבוצה, שפונה לקהל הישראלי, מחזיקה באופציה לרכישת בניין משרדים בוומבלי והסבתו למגורים; מחירי הדירות ינועו בין 1.4-1.8 מיליון שקל

07.08.2018, 18:00 | דותן לוי

חברת בסר הישראלית בבעלות היזם נחשון קיוויתי מארגנת קבוצת רכישה בשכונת וומבלי (Wembley) ) בלונדון. בסר מחזיקה באופציה לרכישת בניין משרדים קיים בתמורה ל-40 מיליון פאונד (כ-190 מיליון שקל). לבניין היתר בנייה מאושר שמאפשר את שינוי הייעוד שלו ממבנה משרדים למגורים וניתן יהיה לבנות בו 230 דירות בשטח של 32-50 מ"ר. בהתאם לתכנון, המבנה הקיים ישאר על תילו, אך פנים המבנה יעוצב מחדש וייבנה מחדש כדירות מגורים. כמו כן, בכניסה לבניין ייפתחו בית קפה וחדר כושר.

קראו עוד בכלכליסט

בכוונת בסר לשווק את הדירות במתכונת של קבוצת רכישה לקהל הישראלי, אך לקבע את המחיר כך שהוא יהיה ידוע מראש ולא יהיה נתון לשינויים. המחירים ינועו בין 1.4-1.8 מיליון שקל לדירה (266-377 אלף פאונד). לפי החברה האופציה תקפה עד לחודש נובמבר השנה ועם מימוש האופציה החברה תיכנס לשלב הבנייה ומעריכה כי הדירות ימסרו לדיירים בתוך 14 חודשים בלבד.

בניין המשרדים בוומבלי, לונדון בניין המשרדים בוומבלי, לונדון בניין המשרדים בוומבלי, לונדון

לאחר אכלוס הבניין הוא ינוהל על ידי חברת ניהול בריטית שתציע לרוכשים שיהיו מעוניינים בכך לשכור את שירותיה גם עבור השכרת הדירה ותחזוקה שוטפת. על פי הערכת החברה, התשואות בבניין יגיעו ל-5% בשנה.

שכונת וומבלי ממוקמת בצפון מערב העיר וידועה בין היתר בזכות אצטדיון וומבלי ובריכת השחיה שנקראית גם היא על שם השכונה. בשנים האחרונות האזור נמצא בתנופת פיתוח ועל פי הערכות צפויים להתווסף לו 5,000-7,000 דירות. הפרויקט של בסר ממוקם בסמוך לתחנת הרכבת של וומבלי, ובמרחק הליכה מהאצטדיון.

מאז עלתה סוגיית הברקזיט באנגליה, מחירי הדירות בלונדון החלו לרדת. בחודש יולי האחרון נרשמה ירידת מחירי של עד 1.2% - תלוי באזור, ועד 3.5% בשנה האחרונה. יחד עם זאת, לאור שער הפאונד הנמוך, זרים רבים רואים הזדמנות ברכישת נדל"ן במדינה ובעיקר בלונדון.

את קבוצת בסר ייצג בעסקה משרד עורכי הדין שטיינמץ, הרינג, גורמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות