אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלעד קנדה השלימה את השלב הציבורי וגייסה אג"ח בהיקף של 204 מיליון שקל צילום: עמית שעל

אלעד קנדה השלימה את השלב הציבורי וגייסה אג"ח בהיקף של 204 מיליון שקל

בתחילת החודש החברה של יצחק תשובה גייסה בשלב המוסדי בגיוס האג"ח שלה 191 מיליון שקל; האג"ח נושא ריבית שנתית של 5.85% ותשלום הריבית הראשון יהיה בסוף ינואר 2019

08.08.2018, 22:56 | דרור רייך

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

אלעד קנדה, חלק מזרוע הנדל"ן הפרטית של יצחק תשובה בצפון אמריקה השלימה הערב את הגיוס בשלב הציבורי של גיוס האג"ח המתוכנן שלה בהיקף של 204 מיליון שקל. האיגרת נושא בריבית שנתית של 5.85% ותשלום הריבית הראשון יהיה בסוף ינואר 2019.

גיוס זה מצטרף לגיוס בשלב המוסדי שהתרחש בתחילת החודש בו גייסה החברה 191 מיליון שקל. האג"ח מדורגות A- על ידי חברת S&P מעלות. תמורת ההנפקה על פי החברה מיועדת לשמש את החברה להמשך צמיחה ורכישות נכסים חדשים, לצד הגדלת השקעות של החברה בנכסים קיימים ומחזור חוב.

יצחק תשובה, בעל השליטה באלעד קנדה, צילום: עמית שעל יצחק תשובה, בעל השליטה באלעד קנדה | צילום: עמית שעל יצחק תשובה, בעל השליטה באלעד קנדה, צילום: עמית שעל

מדובר בסיבוב שני לאלעד קנדה בשוק ההון של תל אביב. הסיבוב הקודם הסתיים במחיקת המניות מהמסחר ופדיון מוקדם של האג"ח. החברה היא חלק מקבוצת אלעד גרופ, העוסקת בנדל"ן בצפון אמריקה וקנדה, ונמצאת בבעלות יצחק תשובה.

פעילות הקבוצה בקנדה החלה בשנת 1997, ומאז עוסקת הקבוצה בייזום, השבחה וניהול של נכסי נדל"ן מובחרים באזורי ביקוש בקנדה.

פורטפוליו חברת אלעד קנדה כולל כ-6 פרויקטים בשלבי בניה והקמה שונים בהיקף כולל של כ- 4.5 מיליון רגל רבוע, המיועדים למגורים, משרדים ומסחר, וכן כ-800 אלף רגל רבוע נוספים, של נכסים מניבים בתחום המסחר והמשרדים בטורונטו, מונטריאול וקוויבק סיטי אשר בקנדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות