אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נקסט אינשורנס רשמה צמיחה של מאות אחוזים במכירת ביטוח

נקסט אינשורנס רשמה צמיחה של מאות אחוזים במכירת ביטוח

החברה, שמציעה ביטוח לעסקים קטנים בארה"ב דרך שירות מקוון, הצליחה להחתים פוליסות ב-3 מיליון דולר לשנה ב-2017. עתה זינק המספר ל-22 מיליון דולר - ומספר התחומי הביטוח יותר מהכפיל את עצמו. עד כה, גייסה החברה 131 מיליון דולר

09.08.2018, 16:00 | מאיר אורבך

חברת האינשורטק הישראלית נקסט אינושרנס (Next Insurance) רשמה עליה של מאות אחוזים בקצב החתמות הפוליסות החדשות. היום (ה') שיחררה החברה דו"ח המסכם את פעילותה בחצי השנה האחרונה. ביוני 2017 עמדה החברה על קצב החתמות של פוליסות בסך של 3 מיליון דולר לשנה ואילו שנה לאחר מכן, זינק הנתון ל-22 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הציגה גם קצב צמיחה: כשרק החלה למכור, הגיעה להיקף של מיליון דולר תוך כ-400 יום, וכעת היא מוכרת במיליון דולר תוך פחות מחודש; בחלק מהמקרים, הצליחה להגיע לסכום זה תוך שבועיים בלבד.

מייסדי החברה - אלון חורי, גיא גולדשטיין ונסים טפירו מייסדי החברה - אלון חורי, גיא גולדשטיין ונסים טפירו מייסדי החברה - אלון חורי, גיא גולדשטיין ונסים טפירו

החברה נוסדה בידי גיא גולדשטיין שמנהל אותה מעמק הסיליקון, נסים טפירו שמנהל את מרכז הפיתוח, ואלון חורי. נקסט מאפשרת לעסקים קטנים בשוק האמריקאי לרכוש ביטוח עסק מותאם ברשת תוך מספר דקות. בארצות הברית יש כמעט 30 מיליון עסקים קטנים כיום שמהווים יותר מ-99.7% מכלל העסקים. על פי סקר שנערך לאחרונה, 44% מהעסקים הקטנים הפועלים לפחות שנה אינם מחזיקים ביטוח, תופעה שמהווה סיכון מהותי במקרה של תביעה.

החברה מציעה שלל של ביטוחים להרבה עסקים קטנים כאשר ב-2017 הציעה ביטוח לעסקים ב-10 תחומים, ועד סוף השנה הגיעה ל-18 תחומים. כיום צמח המספר ל-40 תחומים שונים.

החברה גייסה עד כה 131 מיליון דולר בשלושה סבבי גיוס שונים כאשר האחרון שהתקיים השנה היה בהיקף של 83 מיליון דולר, בהובלת קרן ההשקעות האמריקאית רד פוינט ונצ'רס ובהשתתפות כל משקיעי החברה הקודמים - מיוניק רה, אמריקן אקספרס, ריביט קפיטל, SGVC, אורן זאב ו-TLV Partners. כיום פועלת החברה במספר רב של מדינות בארצות הברית, ועושה מאמצים להתרחב אל כולן. לאחרונה קיבלה נקסט אישור להיות מבטחת עצמאית - עובדה שהקלה מאוד על תהליך כתיבת פוליסות חדשות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות