אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Wizz Air משיקה קווים חדשים לאילת: מבודפשט ומסופיה צילום: Wizz Air

חברת Wizz Air משיקה קווים חדשים לאילת: מבודפשט ומסופיה

מדובר בשני קווי חורף שיחלו לפעול ב-9 בנובמבר ויתווספו לחמישה קווים נוספים של החברה מלונדון, וינה, בוקרשט, ריגה וורשה. מחיר כרטיס בודד יחל ב-89 שקל לכל כיוון

09.08.2018, 17:02 | תומר הדר

משרד התיירות וחברת התעופה Wizz Air מודיעים על פתיחת שני קווי חורף חדשים לאילת - מבודפשט ומסופיה. הקווים החדשים יחלו לפעול מה-9 ומה-10 בנובמבר ויתווספו לחמישה קווים נוספים של Wizz Air  לאילת מלונדון, וינה, בוקרשט, ריגה וורשה.

קראו עוד בכלכליסט

המחיר לטיסה בקו לבודפשט שיפעל בימי שני ושישי יחל ב-89 שקל לכל כיוון - מחיר זהה למחיר ההתחלתי בקו בין אילת וסופיה שיפעל בימים שבת ושלישי.

אילת. קווי חורף נוספים, צילום: יאיר שגיא אילת. קווי חורף נוספים | צילום: יאיר שגיא אילת. קווי חורף נוספים, צילום: יאיר שגיא

לפי נתוני משרד התיירות, פעילות Wizz Air  בקווים לאילת צמחה ב62.5% ביחס לאשתקד.

לדברי סורינה רטס, מנהלת התקשורת של Wizz Air: "היום אנו מודיעים על הרחבת פעילותה של חברת Wizz Air בישראל ובאילת בפרט ומדגישים את מחויבותה של החברה לשוק הישראלי. אנו נרגשים להכריז כי החברה תשיק שני קווים חדשים בין אילת-בודפשט ואילת-סופיה לחורף 2018-2019. מדובר במהלך נוסף של חיזוק הנוכחות והקשר של החברה לישראל המביא לתרומה חשובה לתיירות הנכנסת והיוצאת ולקשרים העסקיים בין המדינות".

מטוס של Wizz Air , צילום: Wizz Air מטוס של Wizz Air | צילום: Wizz Air מטוס של Wizz Air , צילום: Wizz Air

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות