אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שני בכירים נוספים בשטראוס מימשו אופציות בהיקף 2 מיליון שקל צילום: סיוון פרג'

שני בכירים נוספים בשטראוס מימשו אופציות בהיקף 2 מיליון שקל

ציון בלס מנכ"ל חברת הקפה, ומיכאל אבנר היועץ המשפטי בקבוצת שטראוס, מימשו אופציות בהיקף של כמיליון שקל כל אחד. מוקדם יותר השבוע מימשו שני בכירים אחרים אופציות בהיקף דומה

10.08.2018, 13:18 | אורנה יפת

בכירים בהנהלת קבוצת המזון שטראוס ממשיכים לממש אופציות שקיבלו במסגרת תוכנית האופציות של החברה, ואשר השתחררו לאחר התוצאות החיוביות שעליהן דיווחה שטראוס בתחילת השבוע. תוצאות החברה תרמו לעליית המניה שנסחרת ברמות שיא המשקפות לשטראוס שווי של 9.1 מיליארד שקל.

קראו עוד בכלכליסט

שני הבכירים הם ציון בלס, מנכ"ל שטראוס קפה, ומיכאל אבנר, היועץ המשפטי של קבוצת שטראוס, שכל אחד מהם מכר מניות בהיקף של כמיליון שקל. 

מנכ"ל שטראוס קפה ציון בלס, צילום: עמית שעל מנכ"ל שטראוס קפה ציון בלס | צילום: עמית שעל מנכ"ל שטראוס קפה ציון בלס, צילום: עמית שעל

מוקדם יותר השבוע מימשו אופציות שני נושאי משרה בכירים אחרים - נורית טל שמיר סמנכ"לית משאבי אנוש, ושחר פלורנץ סמנכ"ל הכספים בקבוצה, שמכרו מניות בהיקף כולל של 2 מיליון שקל. בנוסף להם, שני סמנכ"לים בחברת המזון, שאינם נושאי משרה בכירים, מימשו אופציות בהיקף כולל של כ- 700 אלף שקל.

ביום שני האחרון פירסמה שטראוס את תוצאות הרבעון השני. הקבוצה סיימה את הרבעון עם עליה של כ- 3% בהכנסות שהסתכמו ב-2.1 מיליארד שקל , ועלייה של 14% ברווח הנקי ל- 112 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות