אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חנן מור: "קרוב ל-90% מהפרויקטים שלנו כבר מכורים" צילום כלכליסט

חנן מור: "קרוב ל-90% מהפרויקטים שלנו כבר מכורים"

החברה מכרה ברבעון השני 9 יחידות דיור בלבד, לעומת 21 יחידות דיור ברבעון המקביל; בעל השליטה מור: "בהמשך השנה מתוכננים להיפתח פרויקטים חדשים לשיווק ונראה עלייה בקצב המכירות גם ביחס לשנה שעברה"

14.08.2018, 18:02 | יניב רחימי

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

חברת הנדל"ן חנן מורמציגה עלייה בהכנסות וברווח הנקי, לצד ירידה במספר הדירות שנמכרו. הכנסות חנן מור ברבעון השני של 2018 צמחו ב-20% והסתכמו ב-68.4 מיליון שקל והרווח הנקי של החברה עלה ב-110% והגיע ל-19.6 מיליון שקל. 

קראו עוד בכלכליסט

לעומת זאת, בקצב מכירת הדירות נרשמה האטה משמעותית: ברבעון המדווח מכרה חנן מור 9 יחידות דיור בלבד ו-28 יחידות דיור מתחילת השנה, בהשוואה ל-21 יחידות דיור שנמכרו ברבעון השני של 2017 ו-49 יחידות דיור שנמכרו במחצית הראשונה של 2017.

בשיחה עם "כלכליסט" הסביר בעל השליטה והיו"ר של החברה, חנן מור, את הסיבה לירידה האמורה: "הירידה בקצב המכירות נובעת מכך שקרוב ל-90% מהפרויקטים בביצוע שלנו כבר מכורים. בהמשך השנה מתוכננים להיפתח פרויקטים חדשים לשיווק ונראה עלייה בקצב המכירות גם ביחס לשנה שעברה".

בחנן מור מצפים למכור עד סוף השנה 400 יחידות דיור ובונים על המלאי שיתווסף לשיווק בפרויקטים באריאל ובחריש ובשני פרויקטים של מחיר למשתכן בראשון לציון ובמודיעין.

ההכנסות של חנן מור מדמי שכירות הסתכמו במחצית הראשונה של 2018 בסכום זניח יחסית של 529 אלף שקל, עלייה של כ-9% בהשוואה למחצית הראשונה של 2017. בחברת חנן מור מצפים לקפיצת מדרגה בהכנסות מדמי שכירות במהלך 2019, עם הפתיחה הצפויה של המרכז במודיעין שלפי ההערכות של החברה צפוי להביא להכנסות של ארבעה מיליון שקל בשנה מייצגת.

חנן מור, צילום כלכליסט חנן מור | צילום כלכליסט חנן מור, צילום כלכליסט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות