אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אירונאוטיקס דחתה הצעת הרכישה של רפאל - בשל המחיר הנמוך

אירונאוטיקס דחתה הצעת הרכישה של רפאל - בשל המחיר הנמוך

רפאל הגישה במשותף עם איש העסקים אביחי סטולרו הצעה לרכישת חברת המל"טים תמורת 430 מיליון שקל; דירקטוריון אירונאוטיקס קיבל החלטה על דחיית ההצעה - "לאור סכום התמורה שהוצע"

16.08.2018, 10:23 | גולן חזני

אירונאוטיקסדוחה את הצעת רפאל: חברת המל"טים מודיעה היום (ה') בדיווח לבורסה כי היא דוחה את ההצעה שהגישו במשותף חברת רפאל הממשלתית ואיש העסקים אביחי סטולרו לרכישת החברה - ההצעה הוגשה לפי שווי של 430 מיליון שקל לחברה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מציינת כי הסכום שהוצע עומד מאחורי ההחלטה לדחות את העסקה. "החברה מבקשת להודיע בזאת, כי דירקטוריון החברה החליט לדחות את ההצעה, בין היתר, לאור סכום התמורה שהוצע במסגרת ההצעה", נאמר בהודעת אירונאוטיקס.

ההחלטה היתה צפויה, אולם הדירקטוריון בחר שלא הביא את ההחלטה לאסיפת בעלי המניות אלא קיבל אותה על דעתו. אירונאוטיקס נשלטת בידי הקרנות ויולה, בראשית ו-KCPS.

לרפאל ולאירונאוטיקס היכרות קרובה באמצעות השותפות בחברה הבת קונטרופ, שמייצרת חלקים למערכת כיפת ברזל. אירונאוטיקס עוסקת בייצור, שיווק ומכירת כלי טייס בלתי מאויישים - תחוםן הנשלט כיום על ידי אלביט מערכות ותע"א. מאז הנפקת אירונאוטיקס ביוני 2017 קרסה מניית החברה משווי של כמיליארד שקל בהנפקה לשווי של פחות מ-400 מיליון שקל, כך שההצעה של רפאל שיקפה פרמיה של 15% מעל מחיר השוק.

מל"ט דומינייטר של אירונאוטיקס מל"ט דומינייטר של אירונאוטיקס מל"ט דומינייטר של אירונאוטיקס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות