אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשקובסקי זכתה במכרז לבניית 186 דירות להשכרה ברמלה צילום: TOTEM 3D Animation

פרשקובסקי זכתה במכרז לבניית 186 דירות להשכרה ברמלה

מדובר בשלושה בניינים שמיועדים לשכירות מפוקחת לתקופה של 20 שנה, 25% מהדירות מיועדות להשכרה בשכר דירה מופחת. בפרויקט ייבנו גם 62 דירות למכירה בשוק הפרטי

20.08.2018, 10:35 | ענת דניאלי

חברת פרשקובסקי זכתה במכרז "דירה להשכיר" ורשות מקרקעי ישראל להקמת 248 דירות במערב רמלה תמורת 50 מיליון שקל. הפרויקט צפוי לכלול ארבעה בנייני מגורים וכן 8,700 מ"ר שטחי מסחר ותעסוקה. מדיווח החברה עולה כי עלות הקמת הפרויקט היא 360 מיליון שקל כולל מע״מ ועלות רכיב הקרקע.

קראו עוד בכלכליסט

מתוך הדירות שייבנו, 186 בשלושה בניינים מיועדות להשכרה ארוכת טווח מפוקחת לתקופה של 20 שנה, כאשר 25% מתוכן מיועדות להשכרה בשכר דירה מופחת (בדומה לזכאות מחיר למשתכן של משרד הבינוי והשיכון). כמו כן, אחד הבניינים ובו 62 דירות יוצע בשלמותו למכירה בשוק החופשי.

הדמיית הפרויקט ברמלה, צילום: TOTEM 3D Animation הדמיית הפרויקט ברמלה | צילום: TOTEM 3D Animation הדמיית הפרויקט ברמלה, צילום: TOTEM 3D Animation

התכנון כולל חיבור לכביש 200 שיחבר בין רמלה לנתיבי איילון. הקו החום של הרכבת הקלה עתיד גם הוא לעבור בשכונה. בנוסף, בגבול עם באר יעקוב יהיו לשכונה שתי דרכי גישה, האחת סמוך לכביש 44 מדרום מזרח והשנייה בקרבת חיבור עתידי לכביש 431.

מדובר בפעם הראשונה שדירה להשכיר מצליחה לשווק פרויקט מחוץ לשיא אזור הביקוש כמו הרצליה, ירושלים ורמת השרון. לאחרונה אף נכשל המכרז הראשון של החברה בקריית גת ואחר כך גם נכשל מכרז נוסף בגן יבנה, שהעידו על הקושי לצאת מגבולות אזורים אלו. בחברת דירה להשכיר ציינו כי למרות שהמכרז ברמלה צלח והיו מתעניינים רבים, למכרז עצמו ניגשה רק חברת פרשקובסקי הזוכה כאמור.

המכרז שווק על פי מודל "דירה להשכיר", בו היזם משכיר את הדירות לתקופה של 20 שנה, לאחריהן מותרת לו מכירתן.

הוא פורסם במשותף ובסיוע של מחוז מרכז ברמ"י בראשות חלי קונטנטה.

מנכ"ל דירה להשכיר, עוזי לוי: "עד כה שווקו כ- 5,000 יחידות דיור ואנו רואים כי מיטב היזמים לוקחים חלק במימוש החזון".

יוסי פרשקובסקי, יו"ר חברת פרשקובסקי: "אנחנו מאמינים כי בנייה להשכרה לטווח ארוך היא פתרון נכון לזוגות ומשפחות צעירות בישראל כחלק מהתמודדות עם משבר הדיור. הפרויקט שיבנה יהיה פרויקט שני שלנו בעיר. כיום אנו בונים בשכונה 6 מגדלים עם 686 יחידות דירות במסגרת פרויקט מחיר למשתכן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות