אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ומי לא ישתתף בחגיגה? המוסדיים הישראלים עם אחזקות של מיליארד שקל בלבד בסודהסטרים

מנתוני אתר סטוקר עולה כי מנורה מבטחים היא המחזיקה הגדולה ביותר בקרב הגופים הפנסיונים, עם 337 מיליון שקל. קרנות הפנסיה הוותיקות עמיתים עם אחזקה של 116 מיליון שקל, הפניקס עם 92 מיליון שקל

20.08.2018, 11:53 | רחלי בינדמן

הגופים המוסדיים כמעט שלא שותפים לחגיגת האקזיט של סודהסטרים: מתוני אתר סטוקר עולה כי הגופים המוסדיים הישראלים המנהלים את חסכונות הציבור מחזיקים בכמיליארד שקל בלבד בחברה.  

קראו עוד בכלכליסט

בקרב הגופים הפנסיונים, המחזיקים הגדולים הם קבוצת מנורה מבטחים עם אחזקות בשווי של 337 מיליון שקל נכון לסוף מרץ האחרון, עמיתים-קרנות הפנסיה הותיקות עם אחזקות נמוכות משמעותית של 116 מיליון שקל, הפניקס עם אחזקות של 92 מיליון שקל ואחריהם כלל ומגדל עם אחזקות של כ-55 מיליון שקל כל אחת.

בקרב קרנות הנאמנות האחזקות קטנות משמעותית: קרנות הנאמנות של פסגות מחזיקות מניות בהיקף של 55 מיליון שקל ואלטשולר שחם בהיקף של 32 מיליון שקל בלבד.

במסגרת עסקת הענק הודיעה הבוקר פפסיקו על רכישת חברת סודהסטרים הישראלית לפי שווי של 3.2 מיליארד דולר ו-144 דולר למניה, פרמיה של 11% על שווי המניה בנעילה בנאסד"ק בשישי האחרון.

העסקה אושרה על ידי הדירקטוריונים של החברות והיא נדרשת לאישור האסיפה הכללית. החברות צופות שאם אכן יתקבל האישור האורגני העסקה תושלם בינואר 2019.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות