אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח - ביטן הוקלט בסתר: "נתניהו סגר איתי שאתמנה לשר לביטחון פנים" צילום: מוטי קמחי

דיווח - ביטן הוקלט בסתר: "נתניהו סגר איתי שאתמנה לשר לביטחון פנים"

מהקלטות שחשף העיתונאי אמנון אברמוביץ' במהדורה המרכזית של חברת החדשות עולה כי התוכנית של יו"ר הקואליציה ומקורביו היתה להדיח את המפכ"ל רוני אלשיך ולמנות במקומו מועמד שיבלום את חקירות נתניהו

20.08.2018, 20:31 | שירות כלכליסט

"נתניהו סגר איתי שאתמנה לשר לביטחון הפנים. הוא מפחד מהתקשורת, אבל זה סגור", כך אמר ח"כ דוד ביטן לחברו עד המדינה משה יוסף בהקלטת סתר שחשף העיתונאי אמנון אברמוביץ' במהדורה המרכזית של חברת החדשות הערב (ב').

כפי שעולה ממהקלטה ביטן טען כי סיכם עם ראש הממשלה בנימין נתניהו שימונה לשר לתפקיד, במקום השר גלעד ארדן.

מהקלטות עולה כי מקורביו של ביטן דנו במינויו לתפקיד השר לביחון פנים כדי להדיח את מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, ולמנות במקומו מועמד שיוכל לבלום את החקירות המתנהלות נגד נתניהו.

ח"כ דוד ביטן. "נתניהו סגר איתי", צילום: מוטי קמחי ח"כ דוד ביטן. "נתניהו סגר איתי" | צילום: מוטי קמחי ח"כ דוד ביטן. "נתניהו סגר איתי", צילום: מוטי קמחי

ביטן מסר בתגובה לחברת החדשות: "לא הייתה כל שיחה ביני ובין נתניהו בעניין המשרד לביטחון פנים. במשרד מכהן שר מטעם הליכוד, שוב המשטרה מדליפה רכילות לא נכונה שאין לה כל קשר לחקירה המתנהלת".

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסר לחברת החדשות: "הדברים מופרכים. רה"מ לא התכוון למנותו לשר לבטחון פנים ורה"מ גם אינו מתערב בסוגיית המפכ"ל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות