אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגזין נשים 3.9.18 מימין רננה רז ו קרן נויבך, צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל

"קרן רודפת צדק בלי להתנצל, בלי למצמץ, באומץ ובנחישות"

רננה רז בחרה את קרן נויבך, אשת תקשורת, מנחת התוכנית "סדר יום" ברשת ב', בת 48

03.09.2018, 11:26 | רותה קופפר

"אני אוהבת מאוד לשמוע רדיו, בעיקר תוכניות אקטואליה. בתוך ים התוכניות, ‘סדר יום’, תוכניתה של קרן נויבך, בוהקת כמגדלור. נויבך מחפשת את הצדק, השוויון וכבוד האדם באשר הם, ואינה נענית לשטחיות, לספינים ולאינטרסים של בעלי דעה שמסיטים את הדיון מהעיקר. היא מטפלת בנושאים שהם לא תמיד פופולריים או מניבי רייטינג, אבל תמיד חשובים מאוד - ועושה את זה בלי למצמץ או להתנצל, באומץ ובנחישות מעוררי השראה, וגם ביסודיות:

למגזין המלא לחצו כאן

"היא עוקבת בעיקשות אחרי נושאים שהעלתה לסדר היום, ומוודאת שהם מטופלים גם מחוץ לתוכנית, למשל בסיקור מצב המאושפזים בבתי החולים הפסיכיאטריים ובסיקור מאבקם לשוויון של בני העדה האתיופית. רבים מהמאבקים נשאו פרי בזכות נחישותה"

"היא ממשיכה לעקוב אחרי הנושאים שהיא מעלה לסדר היום, ובודקת שהם מטופלים גם מחוץ למשבצת השידור שלה. רבים מהמאבקים שקידמה נשאו פרי בזכות עיקשותה; כך בסיקור מצבם של מאושפזים בבתי חולים פסיכיאטריים (למשל במקרה של אשה שלוקה בעיוורון וחירשות, שאושפזה במחלקה סגורה בבית חולים פסיכיאטרי, ובזכות התוכנית הופגשה עם מתרגמת לשפת סימנים שאפשרה לה לתקשר עם העולם), במאבקם של בני העדה האתיופית (למשל במעקב עיקש, הנמשך זה ארבע שנים, אחרי פרשת יעקב סלמסה, שנטען כי מותו היה תוצאה של מעצר אלים ללא צורך) ובמקרים רבים אחרים. היא מעוררת בי השראה ותקווה בעצם נוכחותה בציבוריות הישראלית, ומזכירה לי את כוחו ומחויבותו של מקצוע העיתונות, ואת עוצמתה של היושרה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות