אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'יי פי מורגן צ'ייס משיק שירות השקעות דיגיטלי בחינם צילום: אי פי איי

ג'יי פי מורגן צ'ייס משיק שירות השקעות דיגיטלי בחינם

האפליקציה החדשה, You Invest, תוצע לקהל הרחב ביחד עם עסקאות בחינם או בהנחה, כלי לבניית תיק השקעות וגישה חינמית למסד מחקר המניות של הבנק. ג'יי פי מורגן צ'ייס יספק לפחות 100 עסקאות בחינם לכל משתמש בשנה הראשונה

21.08.2018, 17:14 | שירות כלכליסט

JP Morgan Chase עומד להטיל פצצה לתוך עולם ההשקעות התחרותי. הבנק עומד להשיק את You Invest, שירות השקעות דיגיטלי בשבוע הבא. הוא יוצע ביחד בחבילה אחת עם עסקאות בחינם או בהנחה, כלי מתוחכם לבניית תיק השקעות, וגישה ללא תשלום למסד מחקר המניות של הבנק.

קראו עוד בכלכליסט

כל מי שיוריד את אפליקציית הבנקאות של הבנק או ישתמש באתר האינטרנט שלו, יכול לקבל לפחות 100 עסקאות בחינם בשנה הראשונה. המהלך, שמתבשל כבר יותר משנתיים, יעצים מיידית את מלחמת המחירים שמתרחשת לכל רוחב תחום ההשקעות. בין אם מדובר בהוצאה לפועל של עסקאות, ניהול תיקי השקעות, או אחזקה בקרנות משותפות או קרנות נסחרות המרה, עלויותיהן בוול סטריט צוללות.

מטה הבנק בניו יורק, צילום: בלומברג מטה הבנק בניו יורק | צילום: בלומברג מטה הבנק בניו יורק, צילום: בלומברג

אפליקציה דומה שתפסה תשומת לב מיוחדת בתקופה האחרונה היא זו של Robinhood Markets שרשמה יותר מ-5 מיליון משתמשים ושווי של 5.6 מיליארד דולר תוך כמה שנים. אבל ל-JP Morgan, הבנק הגדול ביותר בארה"ב, יש יתרון על פני רבים ממתחריו כיוון שיש לו כבר קשרים פיננסיים עם מחצית ממשקי הבית בארה"ב, וכאשר טכנאי הבנק יפעילו את היישום החדש בעוד כמה ימים, 47 מיליון איש בארה"ב שכבר משתמשים בשירותים המקוונים של החברה יקבלו גישה אליו.

המהלך מהווה שינוי משמעותי עבור בנק שגבה עד לא מזמן 24.95 דולר עבור עסקאות מקוונות; ועם זאת, בתעשייה מצפים למהלך שובר שוויון מצד הבנק הניו יורקי כבר זמן מה. כבר ביוני 2016 רמז מנכ"ל הבנק, ג'יימי דימון, שהוא שוקל ניהול עסקאות ללא תשלום או תכנית השקעות אוטומטית, ושההשראה שלו לשירות החדש היא פלטפורמת אמזון פריים על שלל השירותים שלה.

תחת הנהלתו של דימון, JP Morgan הסתער באגרסיביות על נתח שוק בתחומים עסקיים שונים, החל מסחר מוסדי ועד פקדונות, מה שגרם לגלי הדף לכל רוחב התעשייה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות