אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: הרמקול החכם של פייסבוק יתחבר למסנג'ר, ימיר טקסט לדיבור צילום: TechCrunch

דיווח: הרמקול החכם של פייסבוק יתחבר למסנג'ר, ימיר טקסט לדיבור

מדובר בפרויקט חומרה מיוחד של הרשת החברתית, במרכזו מוצר בשם Portal שנועד להתחרות ברמקולי האקו של אמזון ובסדרת Home של גוגל. תהיה לו סייענית חכמה שניתן יהיה להכתיב לה פוסטים, הודעות ותגובות, לבצע ניווט קולי ועוד

22.08.2018, 12:16 | עומר כביר

פרטים חדשים על פרויקט Portal של פייסבוק - רמקול חכם עם מסך - הגיעו לידי Techcrunch. לפי מקטעי קוד שדלפו, הרמקול החכם יכלול סייענית בשם Aloha שתאפשר לשלוט ביישומי הרשת החברתית בהפעלה קולית.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח, הרמקול החכם מיועד להקל על משתמשים לבצע שיחות וידאו עם בני משפחה מרוחקים, כולל מבוגרים וילדים שיכולים להתקשות לפעמים בתפעול סמארטפונים. יכולות כמו המרת דיבור לטקסט יאפשרו לחבר את הרמקול לשירותים דוגמת פייסבוק מסנג'ר.

מכשיר הצ מכשיר הצ'ט של פייסבוק, אילוסטרציה | צילום: TechCrunch מכשיר הצ

הרמקול יתבסס על מערכת זיהוי קולי שתשתלב גם ברשת החברתית ובמסנג'ר. לפי קוד שזוהה באפליקציות האנדרואיד של פייסבוק ומסנג'ר, המערכת תוכל להתממשק עם מכשירים חיצוניים דרך WiFi ובלוטות'. תכונות אפשריות של המערכת יהיו הכתבת הודעות ותגובות, או ניווט קולי באפליקציות של פייסבוק.

מפייסבוק נמסר בתגובה: "אנחנו בוחנים דברים כל הזמן. אין לנו מה לשתף היום, אבל בשבועות הקרובים נהיה בקשר לגבי לחומרה חדשה מקבוצת ה-AR/VR שלנו". בפברואר האחרון הוערך שפייסבוק תשיק את המוצר כבר ביולי, ולא ברור מדוע נדחתה חשיפתו. מקורות בחברת פגטרון, שבונה את Portal עבור פייסבוק, מסרו שיהיה לו מסך בגודל 15 אינץ' ויושק בשני דגמים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות