אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פתרון ה-FortiGate SD-WAN של פורטינט קיבל המלצה מטעם מעבדות NSS במבדק ה-SD-WAN

פתרון ה-FortiGate SD-WAN של פורטינט קיבל המלצה מטעם מעבדות NSS במבדק ה-SD-WAN

פורטינט היא ספקית האבטחה היחידה אשר קיבלה את הדירוג "מומלץ" מבין כל 9 הספקיות אשר השתתפו במבדק

22.08.2018, 13:46 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הציגה את תוצאות מבדק ה-SD-WAN (Software-Defined Wide Area Networking) הקבוצתי הראשון של מעבדות NSS, בו זכתה לדירוג "מומלץ" עבור הפתרון FortiGate SD-WAN.

פתרונות WAN מסורתיים לא מצליחים לעמוד תחת הלחץ הנובע מהטרנספורמציה הדיגיטלית. הנפח הגובר של התעבורה הנובע מאימוץ שירותי ענן ומצריכת רוחב פס מוגברת על ידי קול ו-וידאו יוצר צווארי בקבוק ברשת ועלויות גבוהות. ה-SD-WAN מציע חלופה חזקה וארגונים רבים בוחרים לאמץ את הפתרון. אך השימוש ב-SD-WAN לא נטול אתגרים, ביניהם הפחתה באיכות של יישומים רגישים כמו וידאו וקול, קושי בניהול ביצועים והמגוון הרב של יישומים ושירותים. כמו כן, פתרונות SD-WAN רבים לא כוללים אבטחה ראויה, דבר אשר יוצר מודל פתרון מקוטע המציג סיכוני אבטחה וחוסר יעילות.

פתרון ה-FortiGate SD-WAN של פורטינט מתמודד עם האתגרים הקשים ביותר הנוגעים לפריסת SD-WAN מאובטח, כאשר פורטינט היא ספקית אבטחת ה-NGFW (Next-Generation Firewall) היחידה אשר קיבלה את הדירוג "מומלץ" במבדק של מעבדות NSS בנושא. פתרון ה-FortiGate SD-WAN זכה לתוצאות מצוינות בכל הקטגורית במבדק והציג מספר יתרונות, ביניהם:

איכות החוויה הגבוהה ביותר עבור VoIP: אפילו תחת תנאים קשים, ובכלל זה סביבות עם שילוב של ריצוד, אובדן packet והשהיה, FortiGate SD-WAN סיפק איכות חוויה גבוהה עבור יישומי קול ו-וידאו ברמה ארגונית. הפתרון הדגים תוצאות חזקות עבור יישומי קול ו-וידאו של 4.38 מתוך 4.41 ו-4.26 מתוך 4.53, בהתאמה.

עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר: ה-FortiGate SD-WAN מספק את עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר ל-Mbps מבין כל ספקיות האבטחה אשר לקחו חלק במבדק ביחס של $5@749 Mbps. הדבר נובע מהעובדה כי מעבדי האבטחה הבנויים בהתאמה של ה-FortiGate SD-WAN מסתמכים על SOC3 (מערכת על שבב) חדשה של הדור הבא להגברת הביצועים.

אבטחת NGFW מקומית: ה-SD-WAN משמש לרוב ארגונים אשר מאמצים טרנספורמציה דיגיטלית כדי לספק לסניפים שלהם חיבוריות ישירה לאינטרנט ולהפחית את זמן ההשהיה בעת הגישה ליישומי ענן. FortiGate SD-WAN, המשולב עם אבטחת פיירוול מקומית של הדור הבא, חסם 100% מניסיונות ההתחמקות והשיג יעילות אבטחה של 99.9%, דבר המוכיח כי הפתרון יכול להגן בהצלחה על סניפים של ארגונים מפני התקפות מתקדמות. הפתרון משולב יחד עם מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט ומספק לארגונים עמדת אבטחה חזקה יותר באמצעות התבוננות שקופה אל אבטחת הרשת, ניהול בקרה מרכזי ושיתוף מודיעין איומים.

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט ג

הפתרונות של פורטינט הוכיחו יעילות אבטחה מעולה, תכונות מתקדמות וביצועים מצוינים בשעת מבחן. המחויבות של פורטינט לבדיקות ולתיקוף הביאה לכך שפתרונות החברה זכו לדירוג "מומלץ" על יד מעבדות NSS על פני 9 מבחנים קבוצתיים שונים: פיירוול של הדור הבא; SD-WAN; מערכות למניעת חדירה למרכזי נתונים; כניסה מאובטחת למרכזי נתונים; מערכות למניעת פרצות; מערכות מניעת חדירה של הדור הבא; מערכות איתור פרצות; פיירוול יישומי ווב; הגנת נקודות קצה מתקדמת.

כל פתרונות פורטינט המומלצים על ידי מעבדות NSS מתוכננים לפעול יחד כחלק מארכיטקטורת אבטחה הוליסטית באמצעות מארג האבטחה של פורטינט, המספק פתרון אבטחה עוצמתי ומשולב עם כל נקודות הקצה על פני כל שטח ההתקפה.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "פורטינט מובילה את התעשייה באמצעות פתרון אבטחה משולב יחד עם ה-SD-WAN הטוב ביותר מסוגו. ממצאי המבדק האחרון של מעבדות NSS מציבות את פורטינט כספקית היחידה בתעשייה אשר קיבלה דירוג "מומלץ" במבדקים הקבוצתיים בנושא NGFW ו-SD-WAN. ה-FortiGate SD-WAN ממנף טכנולוגית אבטחת יחידת עיבוד מרכזית (SPU) הרשומה כפטנט כדי לספק עלות בעלות כוללת יוצאת דופן ולהעניק ללקוחותינו את היתרון התחרותי במסעם אל עבר הטרנספורמציה הדיגיטלית".

ויקראם פאטאק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי, "פורטינט ממשיכה להפגין ביצועים מרשימים במבדקים הקבוצתיים של מעבדות NSS. ה-FortiGate SD-WAN מספק איכות חוויה גבוהה של קול ו-וידאו, ביצועי VPN מצוינים ועלות בעלות כוללת טובה. אני ממליץ כי כל ארגון אשר מחפש פתרון נגיש ויעיל המשלב אבטחת NGFW וביצועי SD-WAN גבוהים, ישקול לאמץ את פתרון ה-FortiGate SD-WAN של פורטינט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות